Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club Musical Forum

Za sve Winx Club fanove!Ovo je naravno srpski forum o Winx...Welcome!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kada ste se najvise uplasili?

Ići dole 
+2
**
iwanyca96
6 posters
AutorPoruka
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Kada ste se najvise uplasili? Empty
PočaljiNaslov: Kada ste se najvise uplasili?   Kada ste se najvise uplasili? EmptyUto Feb 23, 2010 7:01 pm

Naslov sve govori...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
**
znaš da si vila
znaš da si vila



Broj poruka : 86
Points : 90
Reputacija : 0
Datum upisa : 11.02.2010

Kada ste se najvise uplasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste se najvise uplasili?   Kada ste se najvise uplasili? EmptySre Feb 24, 2010 5:26 pm

Oh...
.. Grrrr .


Poslednji izmenio ** dana Sre Avg 18, 2021 6:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Kada ste se najvise uplasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste se najvise uplasili?   Kada ste se najvise uplasili? EmptySre Feb 24, 2010 5:58 pm

Shocked Shocked Shocked Jao!
Ni ja bas ne znam, ali evo, ispricacu vam jedan strasan dogadjaj!
To je bio jedan moj san. Bila sam sa tatom na autobujskoj stanici. Poneli smo neke kofere. Blizu nas, kod kontejnera, stajali su neki pankeri. Stigao je autobus, i moj tata je usao. Ja sam krenula, ali, zaustavila sam se. Zaboravila sam kofere. Cim sam ih uzela, vrata autobusa su se zatvorila. Kod stanice je bio i jedan butik. Htela sam da potrazim pomoc od prodavacice, koja je stajala ispred. Medjutim, cim sam otvorila usta, prodavacica je povikala: "Vodite je!". Jedan panker me je zgrabio, i cela grupa je pocela da bezi! Bila sam kidnapovana! Ne mogu da vam opisem kako sam se uplasila! Mislila sam da je sve gotovo!
Onda sam se probudila! Kakvo olaksanje! cheers
Medjutim, i dalje sam bila potresena! pale
Moj tata me nikad ne bi ostavio! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
**
znaš da si vila
znaš da si vila



Broj poruka : 86
Points : 90
Reputacija : 0
Datum upisa : 11.02.2010

Kada ste se najvise uplasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste se najvise uplasili?   Kada ste se najvise uplasili? EmptyČet Feb 25, 2010 5:37 pm

Shocked


Poslednji izmenio ** dana Sre Avg 18, 2021 6:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Super Star Girl
.:Mod:.
.:Mod:.
Super Star Girl


Broj poruka : 1011
Points : 1049
Reputacija : 3
Datum upisa : 13.02.2010
Lokacija : montenegro

Kada ste se najvise uplasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste se najvise uplasili?   Kada ste se najvise uplasili? EmptyNed Mar 07, 2010 3:43 pm

najvise sam se uplasila jednom kad smo bili u Norveskoj ispricacu vam kako.Putovali smo autobusom tata je nesto izasao iz autobusa neznam zasto,a ja i moja sestra.....tada sam imala 4 a seka 6 godina..........da nastavim pricu smo izasle za tatom iz busa medjutim tata je ponovo usao u bus... ja i seka nismo autobus je krenuo pa smo ja i seka pocele da vicemo uplasile smo se.Ja sam se toliko uplasila da sam pomislila da cu da budem siroce bez tate i mame...Medjutim bus je samokrenuo da se parkira...kad se parkirao mama i tata su se nasmejali.I dan danas se toga secam kao da je juce bilo
Nazad na vrh Ići dole
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

Kada ste se najvise uplasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste se najvise uplasili?   Kada ste se najvise uplasili? EmptySub Mar 20, 2010 3:42 am

jednom kada sam bila mala ostala sam u kolima a moja mama je izasla i otisla u neku ustanova da nesto obavi.ona je tamo ostala verovatno nekih 4h.posto sam bila mala pocela sam da placem.....mama se vretila pitala me zasto placem,ja joj kazem zato sto sam se uplasila a mama je pocela da mi se smeje Sad
Nazad na vrh Ići dole
*Bloom*
imaš belivelix
imaš belivelix
*Bloom*


Broj poruka : 469
Points : 692
Reputacija : 1
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 30
Lokacija : In magix..:))

Kada ste se najvise uplasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste se najvise uplasili?   Kada ste se najvise uplasili? EmptySub Jul 03, 2010 1:42 am

ja sam se najvise uplasila kada smo se ja i moja drugarica izgubile na exkurziji u krusevcu..bila sam prestravljena..al hvala bogu nasle smo put do autobuse..jedva..Razz
Nazad na vrh Ići dole
makica
znaš da si vila
znaš da si vila
makica


Broj poruka : 70
Points : 72
Reputacija : 0
Datum upisa : 08.10.2011

Kada ste se najvise uplasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste se najvise uplasili?   Kada ste se najvise uplasili? EmptyNed Nov 20, 2011 6:08 pm

Kad sam se probudila a pored kreveta mi je bio pauk...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kada ste se najvise uplasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste se najvise uplasili?   Kada ste se najvise uplasili? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada ste se najvise uplasili?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club Musical Forum :: Spam kutak :: Izvan Winx teme-
Skoči na: