Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club Musical Forum

Za sve Winx Club fanove!Ovo je naravno srpski forum o Winx...Welcome!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Moj rodjak sa sela

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Anja Anchy
doznaješ da si vila
doznaješ da si vila
Anja Anchy


Broj poruka : 35
Points : 51
Reputacija : 0
Datum upisa : 27.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Obrenovac

Moj rodjak sa sela Empty
PočaljiNaslov: Moj rodjak sa sela   Moj rodjak sa sela EmptyNed Jun 12, 2011 1:18 pm



Moj rodjak sa sela je dramska serija sa puno humora i topline, zanimljivih likova (Dragan Jovanović, Vojin Ćetković, Dubravka Mijatović, Tanasije Uzunović, Lazar Dubovac, Nebojša Glogovac...) i ljudskih odnosa čije je mesto dogadanja uglavnom selo, lepo i slikovito kroz sva četiri godišnja doba, a glavni lik joj je, kako bi rekao njen pisac - sama Srbija. Ona je i lepa i ružna, i smešna i tužna, zavisno od ugla gledanja pojedinih junaka serije na sebe i druge, svoje i tudje probleme.

Serija "Moj rođak sa sela" prati dve paralelne priče; jedna je priča porodice Malešević, a druga njihovog rođaka, mladog obaveštajca Vranića koji se razočaran iznenada vraća u zavičaj.

Milomir Vranić (Vojin Ćetković) je potpukovnik vojske Jugoslavije, obaveštajac koji je otišao u invalidsku penziju te je poslat na selo zbog informacija koje ima. On se potom vraća u svoje rodno selo i, pošto je jedinac a roditelji su mu umrli, zatiče praznu kuću… i tu se susreće sa porodicom Malešević i svojim bratom od ujaka, Drakčetom (Dragan Jovanović), koji je poznatiji kao slavuj iz Gruže, šarmer i zavodnik. Ova dva toka dodiruju se tankom rođačkom niti, igrom slučaja i raznih nepredviđenih okolnosti na koje su ovi ljudi posle svega navikli, tako da nikada nijednom situacijom nisu ni zatečeni ni iznenađeni.

"Moj rođak sa sela" je priča o nama danas, posle svih pojedinačnih i zajedničkih lomova koji su se odrazili na porodicu, brak, pojedinca, društvo, stare i mlade, priča koja se plete punom snagom, bilo da je reč o onima koji su sa sela došli u grad ili onima koji u selu traže svoj mir.


Trajanje epizode: 55 min
Godina: 2008.
Zemlja: Srbija
Žanr: drama, komedija
Režija: Marko Marinković

Uloge:
Dragan Jovanović – Drakče
Vojin Ćetković – Vranić
Dubravka Mijatović - Milena
Tanasije Uzunović - Rajko
Ljubinka Klarić - učiteljica Dunja

Linkovi:
http://www.imdb.com/title/tt1311486/
Nazad na vrh Ići dole
http://winxclubextra.serbianforum.info
Nina^^
doznaješ da si vila
doznaješ da si vila



Broj poruka : 20
Points : 20
Reputacija : 0
Datum upisa : 17.01.2012

Moj rodjak sa sela Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj rodjak sa sela   Moj rodjak sa sela EmptyUto Jan 17, 2012 11:44 pm

i u mrla iva pi
gost i ne do
ci pezora
s medorick
ooooooooooo
ajlavju tu Bloom, Stella i Flor Oh... Oh...
Nazad na vrh Ići dole
 
Moj rodjak sa sela
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club Musical Forum :: Spam kutak :: TV-
Skoči na: