Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club Musical Forum

Za sve Winx Club fanove!Ovo je naravno srpski forum o Winx...Welcome!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Moji dozivljaji

Ići dole 
AutorPoruka
Anja Anchy
doznaješ da si vila
doznaješ da si vila
Anja Anchy


Broj poruka : 35
Points : 51
Reputacija : 0
Datum upisa : 27.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Obrenovac

Moji dozivljaji Empty
PočaljiNaslov: Moji dozivljaji   Moji dozivljaji EmptyČet Jun 30, 2011 10:45 pm

Mikrofon
Imam novca u kasici.Oduvek sam zelela da kupim mikrofon i nisam ga dobila,ali sam zato dobijala telefon,kompjuter...Posto imam novca razmisljala sam da skupljam pa da kupim nov bicikl,medjutim setila sam se mikrofona i imam sasvim dovoljno novca da ga kupim.Kada sam to rekla mami ona je pristala i danas idem da ga kupim!!!

Setila sam se necega.Moja mama radi i treba joj nesto sto ce je usreciti.Tata,sestra i ja smo isli po nju na posao.Rekli smo joj da idemo na jedno mesto.Ona se bunila i nagadjala,ali nikako da pogodi.Dosli smo do parka.Preko puta se nalazi poslasticarnica "Trend".Tu smo je vodili na kolace.Narucili smo i ja sam za jako kratko vreme pojela jedan kolac.Mama mi je dala njen,posto je videla da mi se kolac dopada i rekla mi je da ce mi sutra napraviti isti kolac kod kuce.Jako mi je zao sto mama nije pojela,ali sam se ipak dobro najela!!!♥

Udjite na anjainevena.blogspot.com da procitate swe moje doziwljaje...
Nazad na vrh Ići dole
http://winxclubextra.serbianforum.info
 
Moji dozivljaji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moji png-i
» Moji png-i
» Moji crtezi & ostale gluposti...
» ^_^Moji radovi ili moja galerija(svejedno)^_^

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club Musical Forum :: Spam kutak :: Dnevnik-
Skoči na: