Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club Musical Forum

Za sve Winx Club fanove!Ovo je naravno srpski forum o Winx...Welcome!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ♥Maky dnevnik♥

Ići dole 
AutorPoruka
Maky^^
znaš da si vila
znaš da si vila
Maky^^


Broj poruka : 76
Points : 104
Reputacija : 3
Datum upisa : 25.05.2011

♥Maky dnevnik♥ Empty
PočaljiNaslov: ♥Maky dnevnik♥   ♥Maky dnevnik♥ EmptyPet Sep 09, 2011 9:18 pm

Ovde je moj dnevnik gde cu zapisivati moje tajne otkrica itd.Do sledeceg posta cao xD
Nazad na vrh Ići dole
Maky^^
znaš da si vila
znaš da si vila
Maky^^


Broj poruka : 76
Points : 104
Reputacija : 3
Datum upisa : 25.05.2011

♥Maky dnevnik♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: ♥Maky dnevnik♥   ♥Maky dnevnik♥ EmptyPet Sep 09, 2011 9:29 pm

O MY GADNESS napisano:09.09.2011.godine
Bilo je to tmurno jutro u Beogradu...magla se spustala,a moja drugarica je sedela napolju sama i zapustena....obukla sam jaknu i sisla ispred zgrade...upitala sam je sta je bilo ja ona je odgovorila:
''Marina izvini ali nisam nesto raspolozena danas'' i tako je otisla sama i jako snuzdena...stigla sam je.uhvatila za ruku i odjednom je sva ''POZELENELA'' i rekla ''Pusti me!'' i tako je otrcala da kuce sba u suzama....
Malo kasnije bila sam na kompu,po forumima naravno xD i odjednom mi je stigla poruka od moje te iste drugarice po imenu Tamara...
U PORUCI
''Marina izvini sto sam se onako ponela bila sam sva snuzdena zato sto me je Nikola -njen decko- ostavio''
Pozelenela sam,u tom trenutku sam htela da ga zadavim ali nisam mogla!Otisla sam do nje i upitala ste se sve desilo...
Ona je rekla ''Izasli smo u grad,u mojoj poruci je pisalo da je nesto vazno...on mi je rekao da ne moze vise da bude sa mnom!Lupila sam mu samar na sred grada i otisla kuci sva rasplakana''
Izgledala sam ovako Suspect bila sam mnogo zbunjena a i u isto vreme besna...rekla sam joj ''Ma pusti ga neka redi sta oce nacices drugog.lepseg i boljeg...ne brini...onda smo se zagrilile i tako se jos jedan problem resio....
Napisao/la:Marina Markovic
Nazad na vrh Ići dole
 
♥Maky dnevnik♥
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Maky graphic :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club Musical Forum :: Spam kutak :: Dnevnik-
Skoči na: