Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club Musical Forum

Za sve Winx Club fanove!Ovo je naravno srpski forum o Winx...Welcome!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ja svetnik(luda sam pomalo)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptyUto Mar 09, 2010 9:33 pm

posavetovacu vas kakav god savet da vam treba.ljubav,skola,drugarstvo.ako vas nesto muci slobodno se obratite meni i nemojte da se stidite da me pitate nesto... Smile I love you
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptyUto Mar 09, 2010 9:35 pm

Cool! Wink Andjeo
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
**
znaš da si vila
znaš da si vila



Broj poruka : 86
Points : 90
Reputacija : 0
Datum upisa : 11.02.2010

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptySre Mar 10, 2010 8:16 pm

super hvala ja svetnik(luda sam pomalo) 696853 ja svetnik(luda sam pomalo) 142205
Nazad na vrh Ići dole
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptySre Mar 10, 2010 8:54 pm

hvala.....obavezno ako vam nesto treba pitajte Wink
Nazad na vrh Ići dole
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptySub Mar 20, 2010 3:48 am

pa dobro rekoh vam da se ne stidite... Narucite od mene! : savete Musa Concert
Nazad na vrh Ići dole
*Bloom*
imaš belivelix
imaš belivelix
*Bloom*


Broj poruka : 469
Points : 692
Reputacija : 1
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 30
Lokacija : In magix..:))

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptySub Jul 03, 2010 1:41 am

pa evo da narucim jedan savet..ako se moze nazveti savetom..treba mi pomoc..zelim da naucim da pravim gifove ali ne znam kako..pa ako te ne mrzi da mi posaljes malu pomoc u mp..Smile
Nazad na vrh Ići dole
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptySub Jul 03, 2010 1:08 pm

mrzi me ali cu to uraditi xD zato sto se zoves isto kao moja sestra i zato sto si cool!!
Nazad na vrh Ići dole
*Bloom*
imaš belivelix
imaš belivelix
*Bloom*


Broj poruka : 469
Points : 692
Reputacija : 1
Datum upisa : 30.06.2010
Godina : 30
Lokacija : In magix..:))

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptyNed Jul 04, 2010 2:35 pm

pa hvala..Smile
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptyUto Avg 03, 2010 10:48 pm

Ovako... Ja bih zelela da imam najbolju drugaricu, nekog ko ce mi biti kao sestra, sa kim cu moci sve da podelim... Kako da to postignem?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptySre Avg 25, 2010 9:29 pm

izvini sto nisam odgovorila ranije posto nisam videla....ali sada sledi odgovor.....prijatelja nije lako naci...verovatno te zna mnogo ljudi ali te zapravo mali broj ili mozda niko ne poznaje....pravi prijatelj ne mora da ti bude kao sestra...kao sto bi ti zelela...iz licnog iskustva znam da pravi prijatelj nece uvek da te podrzi,nece uvek da ti kaze da si u prvu,nece uvek da bude uz tebe,ali zato sto misli da je tako najbolje za tebe....ako ti krenes da se drogiras na primer...pravi prijatelj ce ti reci sta zapravo radis sebi...nece te podrzati i reci ti da nastavis ako je tako tebi super.....jednostavno da bi s nekim postala bliska moras da pricas sa njim,da se salis,i da ga razumes....pravi prijatelj ce se pojaviti iznenada kao ljubav Wink tako da samo opusteno...najpametnije ti je da ti najbolji prijatelj bude mama na prvom mestu,a onda neka drugarica koja te nece zezati...koja ce stati kada je zamolis koja ce te jednostavno razumeti...kada se pogledate...odmah da shvatite sta ova druga misli....pravi prijatelj mora da ima razumevanja....da kada ga pozoves im tesko ti je da i ako nema vremena da te saslusa...da ti pomogne...da te posatvetuje.....kada je njoj lose...i tebi ce biti...veruj mi znam....npr moja drugarica je uzasno bila tuzna kada je stavila fiksnu protezu...i pre neki dan zubar je trebao da joj kaze kada ce je skinuti....isla je kod njega u jutarnjim satima i ja sam se probudila oko osam sati,odmah se setile nje i toliko sam bila uplasena da sam je odmah nazvala da vidim da li je uopste otisla kod zubara....i nije sve uvek bajno....mozda se i posvadjate ali to je nesto sasvim normalno....samo opusteno i budi na oprezu s kim se druzis...i koga nazivas najboljim prijateljem....PAZI!!!nisu ti svi prijatelji.....
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptySre Avg 25, 2010 10:35 pm

Hvala Taky! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptySub Avg 28, 2010 1:07 am

nema na cemu... ^_^ tu sam da pomognem
Nazad na vrh Ići dole
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) EmptySre Apr 27, 2011 10:46 am

ajde delim savete :DDDD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ja svetnik(luda sam pomalo) Empty
PočaljiNaslov: Re: ja svetnik(luda sam pomalo)   ja svetnik(luda sam pomalo) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ja svetnik(luda sam pomalo)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club Musical Forum :: Spam kutak :: Izvan Winx teme-
Skoči na: