Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club Musical Forum

Za sve Winx Club fanove!Ovo je naravno srpski forum o Winx...Welcome!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sta mislite o osobi iznad?

Ići dole 
+9
*MuSa*
*Bloom*
Stelly_Saky
Super Star Girl
Taky Stelly
Ami|Shaky|Selly
ANA.Bloom~Flora~Musa
Flora_Sany
iwanyca96
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Anja_Caren_Winx
imaš lovix
imaš lovix
Anja_Caren_Winx


Broj poruka : 682
Points : 748
Reputacija : 0
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 27
Lokacija : In the garden!!!!!

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptyČet Okt 07, 2010 7:31 pm

Supp drugarica,redovan clan,jedna od najboljih prijateljica za foruma!!!!!!!I bice zauvek!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Suzzy_Lucia
imaš lovix
imaš lovix
Suzzy_Lucia


Broj poruka : 805
Points : 919
Reputacija : 0
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 29
Lokacija : Heartiza

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptyČet Okt 07, 2010 7:52 pm

extra,super drugarica,povezuje nas slicnost itd...sve naj....
Nazad na vrh Ići dole
Anja_Caren_Winx
imaš lovix
imaš lovix
Anja_Caren_Winx


Broj poruka : 682
Points : 748
Reputacija : 0
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 27
Lokacija : In the garden!!!!!

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptyČet Okt 07, 2010 7:54 pm

Isto.....Ali i nesto posebno.......Poseban prijatelj koji bi sve ucinio da pomogne..........
Nazad na vrh Ići dole
Suzzy_Lucia
imaš lovix
imaš lovix
Suzzy_Lucia


Broj poruka : 805
Points : 919
Reputacija : 0
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 29
Lokacija : Heartiza

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptyČet Okt 07, 2010 7:55 pm

angel girl ::
Isto.....Ali i nesto posebno.......Poseban prijatelj koji bi sve ucinio da pomogne..........
slP.S slazem se Wink
Nazad na vrh Ići dole
Anja_Caren_Winx
imaš lovix
imaš lovix
Anja_Caren_Winx


Broj poruka : 682
Points : 748
Reputacija : 0
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 27
Lokacija : In the garden!!!!!

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 7:30 pm

PPreslatka devojcica i sjajna drugarica...........
Nazad na vrh Ići dole
*MuSa*
imaš sophix
imaš sophix
*MuSa*


Broj poruka : 630
Points : 657
Reputacija : 3
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Bileljina

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 8:25 pm

Slatka,dobra,redovan clan,dobro radi grafiku i stvarno joj pristaje njen nick,jer je pravi andjeo!
I naravno jedna od najboljih drugarica sa foruma! Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Anja_Caren_Winx
imaš lovix
imaš lovix
Anja_Caren_Winx


Broj poruka : 682
Points : 748
Reputacija : 0
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 27
Lokacija : In the garden!!!!!

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 8:46 pm

Jedna od najboljih prijatelja sa foruma..........Obe imamo belivix........redovna....Super Grafika........Njen nick je za nju nista.......Za razliku od Muse ona je 100 puta bolja osoba od nje i to ce uvek biti........verna i odana bila...jeste......i bice zauvek....Slatka,neodoljiva osoba koja je uvek tu za sve sto mi treba.....Da joj u pola noci potrazim neki potpis,ona ce ga napraviti zato sto je toliko dobra i sjajna prijateljica......
Nazad na vrh Ići dole
Dacyღ
imaš enchantix
imaš enchantix
Dacyღ


Broj poruka : 396
Points : 409
Reputacija : 0
Datum upisa : 25.08.2010
Godina : 24
Lokacija : Bijeljina

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 11:07 pm

sjajna drugarica ,radi supp grafiku,pravi andzelcic,jedan od najj prijatelja sa foruma... slatka,redovna i sve najjjjj ... Very Happy posto i jesi jedna od najjjj Very Happy cute...
Nazad na vrh Ići dole
Anja_Caren_Winx
imaš lovix
imaš lovix
Anja_Caren_Winx


Broj poruka : 682
Points : 748
Reputacija : 0
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 27
Lokacija : In the garden!!!!!

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 11:14 pm

Sve najj.........Super grafika....redovan clan i dobar prijatelj........

P.S.Poslacu ti zahtev za prijateljstvo.......
Nazad na vrh Ići dole
Anja_Caren_Winx
imaš lovix
imaš lovix
Anja_Caren_Winx


Broj poruka : 682
Points : 748
Reputacija : 0
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 27
Lokacija : In the garden!!!!!

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 11:15 pm

Upssss.....Nisam videla ti si meni vec poslala zahtev za prijateljstvo....Prihvatila sam te....
Nazad na vrh Ići dole
*MuSa*
imaš sophix
imaš sophix
*MuSa*


Broj poruka : 630
Points : 657
Reputacija : 3
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Bileljina

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptyNed Okt 10, 2010 11:50 am

@Angel Girl@ ::
Jedna od najboljih prijatelja sa foruma..........Obe imamo belivix........redovna....Super Grafika........Njen nick je za nju nista.......Za razliku od Muse ona je 100 puta bolja osoba od nje i to ce uvek biti........verna i odana bila...jeste......i bice zauvek....Slatka,neodoljiva osoba koja je uvek tu za sve sto mi treba.....Da joj u pola noci potrazim neki potpis,ona ce ga napraviti zato sto je toliko dobra i sjajna prijateljica......

Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you to mi jako znaci!
Kao st vec rekoh:Jedna od najboljih drugarica,slatka,dobar prijatelj,uvek tu da pomogne,pravi je andjeo,dobra mi je prijateljica skoro kao Stella^^(ona mi je komsinica msm Stella^^)i jakoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo bih voljela da je znam ovako uzivo,a ne samo ovako preko net-a.Jako mi je zao sto je neznam stvarno Sad ,ali i ovko je dobra drugarica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Anja_Caren_Winx
imaš lovix
imaš lovix
Anja_Caren_Winx


Broj poruka : 682
Points : 748
Reputacija : 0
Datum upisa : 22.08.2010
Godina : 27
Lokacija : In the garden!!!!!

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptyNed Okt 10, 2010 1:35 pm

Volela bih da je uzivo upoznam.........Ali to bi bilo jako tesko Sad ....Ali sve jedno,opna je neko poseban ko mi mnogo znaci kao prijatelj......Kada bih je upoznala ne bih se odvajala od nje.........
Nazad na vrh Ići dole
Dacyღ
imaš enchantix
imaš enchantix
Dacyღ


Broj poruka : 396
Points : 409
Reputacija : 0
Datum upisa : 25.08.2010
Godina : 24
Lokacija : Bijeljina

Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 EmptyPet Okt 29, 2010 7:50 pm

Sjajan prijatelj,voljela bih da se upoznamo zato sto ona izgleda tako fino,dobro sve najljepspse i najbolje. Zao mi je sto smo samo prijateljice preko interneta ,jer znam kada bi se vidjele ne bih nijedna mogla otici kuci koliko bi bila srecna Very Happy ali to se ne moze ostvariti na ne srecnu zalost Sad to bi mi bila jedna ogromna zelja , ali se ne moze ispuniti na zalost Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o osobi iznad?   Sta mislite o osobi iznad? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o osobi iznad?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Saljiva laz o osobi iznad! xD
» Koji bi ste nadimak dali osobi iznad sebe
» Sta mislite o Bloom???...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club Musical Forum :: Spam kutak :: Fun kutak-
Skoči na: