Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club Musical Forum

Za sve Winx Club fanove!Ovo je naravno srpski forum o Winx...Welcome!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 MOJA WINX PRICA

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyUto Apr 06, 2010 5:23 pm

ovde cu da pisem svoju winx pricu....razumecete kada pocnem...i nemojte molim vas da postavljate neke bezveze komentare....samo ako vam se svidja stavite stelu ako vam se ne svidja stavite roxy...

JEEEEEEEEEEEJ!!!!!Za dva dana idem u Alfiju.Skolu za vile.Skolu u Madziksu,skolu koja je povezana sa jos dve skole.Crvena Fontana skola za specijaliste i Crni Toranj skola za vestice.Alfija postoji puno godina.U njoj su generacijama unazad vile ucile kako da se transformisu,da koriste njihove moci,da prave napitke i da stvaraju caroliju.Ali naravno,nisu bile ucene svem.Postoje neke stvari koje smeju da znaju samo vrhovne vile.Kroz moje putovanje saznacete koje su najvece i najmracnije tajne magicnog sveta.Ja sam Tamara.Vila koja dolazi sa planete Pandora.To je planeta na kojoj zive razna stvorenja.Plemena Nabu i ljudi dominiraju tom planetom.Pandora je mirna i puna jedinstvenih boja i oblika.Na njoj je gravitacija drugacija nego na bilo kojoj drugoj planeti.Pandora je takodje jedina planeta koja nikada nije stvorila vesticu,zato sto na pandori vlada ljubav medju zivim bicima.Jos neznam koja je moja moc.To cu saznati kada odem u skolu.Neznam ni koji je moj simbol,nikada se nisam transformisala,ali to je uobicajeno.Mnoge vile i vestice nisu znale nista o svojim mocima dok nisu otisle u Alfiju ili Crni toranj.Veoma sam uzbudjena i jedva cekam da se susretnem sa drugim vilama.Moja mama je takodje vila,a otac je profesor na Crvenoj Fontani.To je bas cool.Moci cu kada god pozelim da odem u skolu u kojoj su samo momci.Iako mi je majka vila,da zivim na drugoj planeti ja sam mogla da budem vestica,ali znam da nisam zato sto zivim na Pandori.Ja imam plavu kosu i plave oci,visoka sam i mrsava.Veoma sam zivahna,luckasta i vesela i obozavam da se salim.Za magiju oduvek znam zahvaljujuci mojim roditeljima koji mi svakog dana kazu nesto malo o njoj.Dan prolazi sve brze a moje uzbudjenje sve vise raste.Za par sati ja cu postati vila.Moci cu da letim i da naucim mnogo vise o magiji.MOJE PUTOVANJE JE POCELO!

nastavice se Very Happy


Poslednji izmenio takaca dana Sub Apr 10, 2010 4:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyUto Apr 06, 2010 7:55 pm

Jedva cekam! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Luchia2000
imaš enchantix
imaš enchantix
Luchia2000


Broj poruka : 309
Points : 345
Reputacija : 0
Datum upisa : 29.03.2010
Godina : 26
Lokacija : Severni Pacifčki okean

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyUto Apr 06, 2010 7:59 pm

I ja
Nazad na vrh Ići dole
http://flora4ever.forumotion.com
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyUto Apr 06, 2010 8:35 pm

i ako zelite da vas ubacim u pricu recite mi sta zelite da budete kako izgledate moci i sve ostalo ....
Nazad na vrh Ići dole
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyČet Apr 08, 2010 1:35 pm

Osvanulo je to jutro.Odoh u Alfijuuuuu!!!!!Pakovala sam se.
-Tamara tvoj otac ce ici sa tobom do Alfije,a onda ce otici u Crven Fontanu.Molim te cim se spakujes javi mi se.Jasno?-rekla je moja majka pakujuci mi odecu koju sam malo pre kupila.
-Da uredu...nego da li cu moci da prodjem kroz magicni zid.Posto se nikada nisam transformisala?-zabrinuto sam je upitala
-Da naravno.Ti si magicno bice zato mozes da prodjes
-Ok....u redu.E mama spakuj mi onu zelenu majcu.....
-Spakovala sam je.
Ostatak pakovanja je prosao u tisini.Tata je dosao,pozdravili smo se sa mamom i tata je uzeo svoj motor.Krenulam sam.Stigli smo do svetleceg stuba koji je sluzio da se transportujemo na druge planete.Sisli smo sa motora,i jednim zamahom tatine ruke motor je nestao.Usli smo u portal i stvorili se ispred skole.
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TATAAAAAAAAAA!!!!!!WAAAAAAAAAAUUUUUUUUUU!!!!!-skakala sam oko tate kao da sam izgubila mozak.
-Smiri se Tamara.....sta ti je....-potpuno hladnokrvno me je tata smirivao.
Laganim koracima smo dosli do ulaza u skolu,a ja sam se sva tresla.
-Dobro jutro Pavle.-rekla je Grizelda.Gospodja koja pazi o nasoj disciplini.
-Dobro jutro Grizelda.-rekao je moj tata.
-Vidim poveo si nekoga sa sobom...
-Da moja cerka Tamara.
-Dobro jutro Gospodjo.-pravila sam se fina.
-Dobro jutro Tamara,da li je na spisku Pavle?
-Da naravno,odvedi je do njene sobe molim te,a ja moram u Crvenu Fontanu.
Tata me je poljubio i samo nestao.Jedva cekam da ja naucim da se teleportujem.
-Dobro Tamara mozes uci u skolu.Budi u holu i sacekaj da dodjemo ja i direktorka Faragonda.Ona ce odrzati kratak govor a onda si slobodna.-obracala mi se Grizelda sada vec promenivsi ton.Uradila sam kao sto mi je receno i odslusala sam govor direktorke Faragonde,a onda sam nekako dosla do svoje sobe.Zamak je veoma velik.Neznam kako sam uspela da se snadjem,ali vazno je da sam tu.Bilo je puno vrata devojackih soba,i na svakim je pisalo po cetiri ili pet imena.Na mojim je stajalo cetiri.Tamara,Ivana,Sara i Lara.Lagano sam otvorila vrata i ugledala dve devojke koje vec istrazuju sobu.
-Zdravo.-pozdravila sam devojke.
-Ooooo zdravo.-uzvratile su mi obe.Kada su se okrenule videla sam sam da su potpuno iste,samo sto je jedna imala smedju kosu a druga crnu.Bile su potpuno iste i male su istu odecu na sebi iste usne,oci,isto su bile gradjene....sve je bilo isto....cak i frizuru su imali istu.Bila sam zbunjena pomalo.Mislila sam da je to neka magija i bila sam pomalo uplasena neznam iz kog razloga.
-Ja sam Sara,a ovo je moja sestra bliznakinja Lara.-rekla je devojka sa smedjo kosom.Laknulo mi je kada je rekla da su bliznakinje.Prostorija u koju sam usla bila je kao neki mali dnevni boravak,videla sam dvoje vrata.Jedna preko pute drugih.Prizila sam se onim koja su bila sa moje desne strane.Na njima je pisalo Tamara i Ivana.Usla sam i videla da je prazna.Ostavila sam kofere tu i poslala poruku mami da sam stigla.Odmah sam izasla da bih mogla da se upoznam bolje sa mojom cimerkama.Sela sam na sofu koja je bila na sred sobe i pridruzila mi se bliznakinja Sara.
-Ja sam Sara.Kako se ti zoves?
-Tamara.Bas mi je drago sto smo se upoznale.
-I meni je.Ja sam ovde dosla sa mojoj sestrom Larom.Ona se nikada nije transformisala.Hahahahahahahahahaaahaha!!!!Nadam se da ti jesi.Jesi li?
-Ne nikada.-osmehnula sam se zbunjeno.
-O izvini nisam znala.Nije trebalo da se smejem.Ja sam se transformisala jednom,I ja sam vila zvezda.Lara i ja dolazimo sa planete Lorena,a ti?
-Ja sam sa Pandore.Ja znam puno o Loreni.Kazu da je cela planeta u lila,zutoj i crvenoj boji,i da postoji neka biljka Klur koja povecava tvoje moci.
-Da cela planeta je lila,zute I crvene boje,a cvet Klur neznam da li postoji.Mama kaze da ga je baka nasla cak dva puta.Ako postoji taj cvet je neverovatno redak.A reci ti meni da li je istina da na Pandori ne postoje vestice?
-Da istina je.One ne postoje na Pandori.
-Waaauuuuu!!!Bas cool…uuuh sto mrzim te vestice!
-I ja ih mrzim!-na vrata je usla poslednja devojka.Imala je smedju ravnu kosu i bila je mog rasta.Delovala je veoma fino.
-Ja sam Ivana.
-Ja sam Tamara.
-Sara.
-A ja sam Lara.-crna sestra bliznakinja je usla u sobu.
-Tamara zajedno smo u sobi,a da li ste vas dve sestre?
-Da bliznakinje.
-Pa drago mi je,nadam se da cemo se lepo slagati.
-Zasto si se zadrzala Ivana,gde si bila dosada?-upitala sam je.
-Pa malo sam se svrckala po dvorcu i morala sam da iz skolske baste uberem Mangarius.
-Sta je Mangarius?-upitala je Lara.
-Kako neznas sta je Mangarius?Pa sa koje si ti planete?
-Sa Lorene.Tamo ne postoji taj cvet.
-Jao da znam Lorena je planeta lila,zute i crvene boje,tamo ima vise zivotinja nego biljaka.Planeta je par puta bila napadnuta zbog cveta Klur.Ja mislim da on postojil.Sigurna sam zato sto na Loreni postoji zemljiste u kom se nalazi zlatni prah.To su naucnici dokazali i ja verujem da je zlatni preh seme Klura.
-Meni je mama rekla da je baka nasla dva puta Klur.Baka je bila odlicna u pravljenju napitaka.Napravila je dva,za koje naravno nemamo pojma gde su!
-HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH!!!-ceo hodnik je poceo da odjekuje od naseg smeha.
-Sta se to ovde desava?-upala je Grizelda u nas mali skromni apartman.
-Nista!-odgovorila sam suzdrzavajuci se da se ne nasmejem sada na izraz njenog lica!bila je crvena verovatno zbog besa I buke koju smo napravile.
-Kako nista?Nemojte jos jednom da sam cula da pravite buku!Sve u svemu dosla sam da vam dam raspord casova.Pocinju u 09:00 sati i nemojte kasniti jer vam nece biti tolerisano!Jasno?
-JASNO!-uzviknule smo kao da smo u vojsci.
Grizelda je napustila sobu.
-Mislim da je najbolje da se raspakujemo i legnemo u krevet.Treba da smo odmorne za sutrasnje casove.-predlozila sam mojim cimerkama.
-Da upavu si.Laku noc devojke.
-Laku noc.
-Laku noc.
-Laku noc.


Poslednji izmenio takaca dana Sub Apr 10, 2010 4:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyČet Apr 08, 2010 2:06 pm

Super! Very Happy
Jesam li ja ta Ivana?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyČet Apr 08, 2010 2:11 pm

ne ta ivana sam ja......PA NARAVNO DA SI TI BLESAVA!! Very Happy posalji mi poruku da znam cega si vila i kako izgleda tvoja transformacija posto cu pokusati da napravim. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyČet Apr 08, 2010 2:13 pm

Moram jos da razmislim!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyČet Apr 08, 2010 2:16 pm

razmisljaj razmisljaj!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyČet Apr 08, 2010 3:10 pm

Poslala sam ti privatnu poruku.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptySub Apr 10, 2010 4:15 am

Spavala sam i probudilo me neko cudno lupanje….mislila sam da je Ivana udarila ruku o zid ili da je mozda lupila glavom ali ispostavilo se da nije bilo nista od toga.Kada je drugi put ponovo nesto lupilo okrenula sam se ka Ivani:
-Ivana,Ivana,-saputala sam pokusavajuci da probudim Ivanu
-SSSSSSSSSS…..dodji vamo.-rekla mi je tajanstveno
-Sta radis to?-pokusavala sam da sikcem na nju ali nisam smela da se derem.-da li znas koliko je sati?
-Da.Ne radim ja nista to je nesto u hodniku.Prati me.
-Necu lujko vracaj se da spavamo!
-Dobro nemoras.
Polako na prstima Ivana je otvorila vrata od nase sobe i usla u mini dnevnu sobu.Upalila je svetlo i prosla pogledom preko sobe,zatim je ugasila svetlo.To se sve desilo u roku od dve sekunde.Divila sam joj se koliko je brza.Krenula je ka ulaznim vratima u nas apartman,i tu se zaustavila,a onda se okrenula I vratila u sobu.Sve vreme sam je pravila I kretala se isto kao ona.
-Daj upali malo svetlo.-sapnula mi je u zurib.
Prisla sam joj i pomocu cini ucinila da moj vrh prsta zasvetli veoma slabom svetloscu.Brzo je pocela da okrece strane I stala na 36.
-Osvetli mi ovo.
-Sta je to Ivana?
-Cini zamrzavanja.Drzi mi fige da uspeju.
Nadala sam se da nece pokusati da zamrzne sve u hodniku,ali ona je bas to uradila.Polako je odskrinula vrata,izbacila kaziprst napolje I sapnula.
-KORAK PO KORAK VREME BRZO LETI
KORAK PO KORAK SADA NEK SE ZAUSTAVI!...Uspelo je dodji brzo upali svetlo!
Prekidac se tacno nalazio pored nasih vrata I jednim pritiskom na dugme svetlo je bljesnulo kroz ceo hodnik.
-AAAA vestica Ivana!-rekla sam to prestravljena.Kao da je vestica htela da me ubije.
-To sam I mislila da je.Daj da je skeniram.
Ispruzila je dlan I prosla njime ispred vesticinog lica.
-Odlicno sada je imamo.Sta da radimo sa njom?Sta mislis da li je pokusavala nesto da ukrade?
-Neznam!Prvi put vidim vesticu!Ajde da se vratimo u sobu.Cini traju samo 20 sekundi.
Ugasile smo svetlo zatvorile vrata I vratile se u sobu.
-Covece!Kako te nije bilo strah da odes tamo?I kao su ti cini odmah uspele?
-Tamara ja sam vec napamet naucila knjigu prakticnih cini.
-Auuuu….Sta mislis sta je vestica htela?
-Nesto ce ukrasti sigurno.
-Ivana da li si se nekada transformisala?
-Nisam.Neznam kako mi nije uspelo.Citala sam knjigu o tome I radila tacno kako pise ali nista.
-Nisam ni ja.-nasmesila sam se.
-Vracaj mo se u krevet.Moramo sutra da ustanemo u 08:00 zbog casova.
-Da.Laku noc ponovo.
-I tebi.
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptySub Apr 10, 2010 11:56 am

Super! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyUto Apr 13, 2010 3:56 pm

-petnaest do devet!!!!PETNAEST DO DEEEVEEEEET!!!!-urlala je Lara
-Petnaest do deveeeeet!!!Ivana,Ivana,Tamara,Tamara!!!!!!!PEEETNAAAEEEST DOOO DEEEVEEET!!!!!!!!!DIZITE SEEEEE!!!!
-ZACEPI!!!!!-u isto vreme smo se Ivana i ja izdrale na nju.
-dobro,samo da znate da je petnaest do devet.-rekla je potpuno smireno.
-STA!?
-oh NEEEEE!!!!kako da se spremim za petnaest minuta....ne,sta da obucem,nisam se raspakovala,kofer,gde je?
-KAKOVO SPREMANJE!DA LI SI LUDA?nemas vremena da se spremas....vise treba da brines sto nismo jele!!!!kada ne doruckujes covekova koncentracija na poslu to jest nama u skoli je znatno manja!!!!!nezelim danas da propusti nijednu recenicu!necu moci da se konccenrtisem!!!neeeeee zaspacu na casu Tamaaaaraaa!
-NECES!gde mi je cesalj,moram u wc!
-nneeeee ja cu prva!
-neeeee ja cuuuuu!IIIIIvaaaanaaa otvori mi vrata!
-nemoze!!!-cuo se slab Ivanin glas iz kupatila.
-Ej ne derite se!da li imate predstavu koliko ste glasne?-upitala nas je Sara.S obzirom da Ivana nista nije cula ja sam joj odgovorila.
-ne,mislim da,ma ne....da,ma odkud znam luda zeno!!!!!!
Tog jutra smo jedva stigle na cas.Ja sam izgledala kao najgora kokoska!Mislim da su mi se cak neke devojke smejale!!!!
-uhhhh!sutra ima da ustanem na vreme!da pokazem ovim vilama da sam lepsa bolja i pametnija od njih!
-pa nisi se bas dobro pokazala na casu istorije magije.nije valjda da neznas ko je bio prvi direktor Alfije.-zapitkivala me je Sara.
-ne...bas me briga za to!
-poslednji cas je cas transformacije!jedva cekam!mozda se pudem transformisala!!!!!!PO DRUGI PUT LARO!
-prestani!!!!!-ljutitio joj je uzvratila.
-Laro ne brini nisam se ni je nikada transformisala.
-nisam ni ja.
-pa da ali.....Sara mi namerno nabija to na nos!!!!,,Ja sam vila zvezda!!!!"bla bla bla.
Osecalo se da je zbog Sarine transformacije Lara mislila da je manje vredna.Ali ja sam razmisljala o sebi!Zamisljala sam sebe kako se transformisem....kako dobijam krila i borim se protiv cudovista!!!A onda me je zvono trznulo iz mog sveta mastanja.Bili smo na nasem trecem casu.Cas Magicnog kosmosa.Tu ucimo o drugim planetama i odrugim bicima koja tamo zive!Vecina planeta su razlicite.
-Zdravo devojke.Ja sam profesorka Delikades!Ja vam predajem casove iz Magicnog kosmosa.Prvo sto ce te uraditi jeste da mi se predstavite,da mi kazete sa koje ste planete i nesto o vasoj planeti.Pa pocnimo.Izvoli pocecemo od tebe.
-Adrina.Moja planeta se zove Kalipso,i ona nema jezgro.Nalazimo se samo na kori to jest zemlji.
-Sena.Deltoid.Volim istoriju.Moja planeta postoji preko 100 000 godina.
-Keti.Zera.Tu se nalazi najveca trkacka staza za motore!
-Klara.I ja dolazim sa Kalipso.Jedni kralj i kraljica su preko noci u isto vreme umrli od iste bolesti.
-Maja.Solarija.Planeta je okruzena sa sest sunca, najtoplija je planeta.
-Zoe.Kondor.pa ja mrzim sto dolazim sa te planete.
Devojcica je odmah spustila glavu dole sva potistena i tuzna.Suze su joj krenule.
-Moja planeta ima 98% zlih stanovnika.Kao sto su vestice,i carobnjaci.Ima cak i babaroga i sremalida.
-U redu je.Nemoj plakati.
-Ja sam Denijela.Dolazim sa jedne divne planete koja se zove Letisija.Znate moja planeta svake godine ima jedan dan na koji cela planeta spava.To je na neki nacin praznik.
-Ketrin.I dolazim sa planete Ketrin.Za one koji vole da idu u soping Ketrin je najbolja planeta za to.Takodje na Ketrin zive mnoge poznate licnosti!
-vaaaauuuu!-svi su se pitali ko je ispustio taj zvuk,a ja sam znala da sam to bila ja...Smile
-Bojana.Planeta Rasimon.To je najbogatija planeta,i na njoj nema siromasnih!
-Stojadinka.Moja planeta se zove Frus,i nevidljiva je sem za njene stanovnike.
-Doro cemo se slagati.-rekla je profesorka-ja sam takodje sa Frusa.
-Ja sam Ema.Arton.Cela planeta je namagnetisana i nigde necete videti istu boju.Svaki cvet ili zivotinja ima svoju boju.
-Helena.Kostal.Planeta je negde zabcena u svemiru neznamo ni mi sami gde.Da nimo napravili portal nebi smo nikako mogli da dodjemo do drugih planeta.
-Jelena.Dolazim sa planete Ketrin.Isto cu reci sto i Ketrin.Na jednoj polovini planete se nalaze svakojake prodavnice nakita,odece,sminke,parfema...
-Leona.Ja sam sa Pangalosa.Zamimljivo je to da na mojoj planeti vestice se lepo ponasaju prema vilama.
-Teandra.Vedolanijmakostarepalijomandar.Hehehehehe....moja planeta ima najduze ime.
-Lara.Ja sam sa Lorene.Na Loreni se nezna da li postoji ili ne postoji cvet pod imenom Kl...
-Dobro,sledeca devojcica.-nastavnica se odjednom uspanicla i to je bilo primetno.
-Ja sam Sara i moja sestra bliznakinja je Lara ja sa takodje sa planete Lore...
-Dobro drago mi je devojcice,sledeca.-ponovni ispad profesorke mi je bio jako sumnjiv,a sigurna sam da je bio i Ivani posto se namrstena okrenula ka meni.
-Ja sam Tamara.Dolazim sa planete Pandora na kojoj ne postoje vestice.
-Ja sam Ivana.Dolazim sa planete Delta.Ona je najveca istrazivacka planeta u celom magicnom kosmosu.Najpametnija storenja se nalaze na njoj i ima najcistiji vazduh.
-Odlicno devojke!Do zvona ima jos dve minute tako da cu vas pustiti ranije.Sledeci cas ponesite knjige i sveske.
-Sta je toj zeni?
Pored mene su doletele Lara i Sara.Saptom su govorile.
-Zasto me je prekinula?
-Pa mozda zato sto je zabranjeno pricati o tom cvetu.-Ivana se prikljucila razgovoru.
Izlazeci iz ucionice i odlazeci na sledeci cas pomislila sam da se profesorka uspancila zbog toga sto one znaju za taj cvet.Voravatno stanovnici Lorene nesmeju da znaju za njega,ili je cvet suvise opasan pa bi sve mlade vile pokusle da ga nadju,ili mozda punu bastu tih cvetova cuvaju neki trolovi na Loreni.Pandale su mi na pemet totalno idiotske ideje,ali sam pokusavala nesto da otkrijem.Sledeca dva cas su bili casovi Preobrazavanja.Nastavnik nam se predstavio i dao nam par zadataka.Ivani i meni su svi bili uspesni sto me je bas zacudilo.Za Ivanu ne posto sam vec prvog dana saznala da je prava pametnica,ali za mene...Nastavnik nas je posebno pohvalio i otisla sam sa casa veoma srecna.Ne zbog pohvale vec zbog sledeceg casa.TRANSFORMACIJA


Poslednji izmenio takaca dana Sre Apr 14, 2010 4:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sylvi@
znaš da si vila
znaš da si vila
sylvi@


Broj poruka : 99
Points : 107
Reputacija : 0
Datum upisa : 10.04.2010

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyUto Apr 13, 2010 4:16 pm

Super ti je prica!
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptySre Apr 14, 2010 4:29 pm

Kad ce sledeci deo?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptySre Apr 14, 2010 4:39 pm

ahahahaaaaha!!!sta nemozes da cekas???uskoro....verovatno cu postaviti veceras oko 01:00...ili mi mama uzme mis i tastatur pa onda za mesec dana.....
Nazad na vrh Ići dole
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyPon Apr 19, 2010 4:16 am

-Transformacija,Transformacija,Transformacija!-govorile smo sve cetiri u horu.
-Sta mislite,da li cemo se transformisati?
-Za vas neznam,ja vec jesam!-rugala se Sara.
Bila je veoma bezobrazna po tom pitanju,ali ja sam jedva cekala da pocne cas.
Ucionica transformacije je bila jako cudna.Stolica i klupa nije bilo,niti katedre.Nicega nije bilo.Delovalo je kao da smo u vodi.Svuda su bile alge,ribice,skoljkice...cak ja bilo baloncica.Okrenula sam se da porazgovaram sa ostalim devojkama,ali svaka je bila na svojoj strani.Svaka se okretala i pokusavala nesto da dodirne.Neke su cak lebdele.Lara,Sara i jos dve devojke su lebdele.
-Vau!Sto nam je ucionica.-rekla je razocarano Ivana-kao da smo u ucionici za botaniku.
-Sta!?Ne lupaj!Zasto ja lebdim i zasto su svuda...AAAAA!!!!!Upravo je pored mene proletela kometa,zar niste videle?
Pominjanje Ivanini Botanika-ucionica i Sarine komete pomislila sam...ustvari nista nisam mislila.
-Devojke,ako niste primetile mi smo u vodi.-rekla sam im smireno,kao da su neka deca bez mozga,kao da su bile tupave.
-Vi ste definitivno corave,Mi smo na nebu,u oblacima.-kao da nije bilo dovoljno sto su me zbunjivale Sara i Ivana vec je to sada radila i Lara.Odjednom ucionica je postala bela,bar je meni bila bela.
-Da li vam je bela ucionica?-upitala sam moje tri drugarice.
-Sada jeste-odgovorila mi je neka od njih.
Pocele smo sve devojke da se suzbijamo i odjednom kada smo sa sve devojke u razredu skupile stvorila se crna rupa.Okretala se i odjednom se pretvori u ljudsku figuru ali bez nogu.Mesto na kom su trebale da budu noge tu se nalazio izduzn rep slican sireninom.Sve je bilo crno i kosa i ruke i lice,sve,sve,sve.Samo su s oci videle kako svetle belom bojom.
-Zdravo vile.-stvorenje koje nam se obracalo je bilo musko.To sam shvatila po glasu.
-Dobro dosle u skolu Alfija i na cas transformacije.Ja sam kao sto vidite Trefor ali me zovite duh.Nemorate da mi se predstavljate.-i tada pucnu prstima.Iznad svake devojke se nalazio kvadrat u kom je pisalo njeno ime.
-Majo.Sta si videla kada si usla u ucionicu?
-Pa videla sam neke bombe i eksplozive.
-Ti si vila eksplozije.Ivana sta si si videla?
-Puno biljaka i u jednom trenutku zemlja je pocela da se trese to je trajalo par sekundi profesore.
-Ti si vila zemlje.Ovde ste da bi naucile kako da kontrolisete svoje transformisanje,i da naucite vise o vasim mocima.Bicu strog svakog casa.Kako budete naucile lekciju ja vas molim da odete u sobu iluzije gde cete moci da vezbate.Kada ste usle u sobu verujem da ste shvatile da je svaka videla druge stvari.Ono sto ste videle vi ste toga vile.Ketrin sta si ti videla?
-Puno vatre.To znaci da sam ja vila vatre jel da profesore?
-Da ketrin tako je.Na danasnji cas necemo uciti kako se transformisete,ali cemo zato sledeci cas pokusati.Molim vas spremite se i psihicki i fizicki za sledeci cas.Kroz vekove vile su se sirile magicnom dimenzijom.Sada su dominantne zajedno sa vesticama,specijalistima i ...Kao sto znate svaka ima posebne odbranbene moci.Sto vise budete usavrsavale moci to cete biti jace.Postoje i prakticne cini za kucnu upotrebu.Nisu samo za kucu,ali se to tako kaze.Da li nako zna da kaze koju?
U tom trenutku Ivanina ruka je poletela u vazduh,a zatim su s digle jos tri ili cetiri ruke.Ja sam isto znala neke ali se nisam javila.
-Izvoli Ivana.
-Pa postoje cini za pomeranje stvari,za bojenje,za paljenje.Ali postoje i cini na primer za stopiranje vrmena,za vracanje u blisku proslost,isto tako za buducnost,ali ako hocete da te cini dugo traju morate izdvojiti par sati za to.Mogu i kratko da traju tako sto cte izgovoriti cini i tada ce trajati 20 sekundi,ili cete se vratiti u proslost za 2 sata.
-Duze di pricala od mene.
-AAA!Izvinite profesore!
-ZASTO?Drago mi je da je tako,znaci da imate pametnog djaka.Bice ih jos nadam se.Da li postoji neko pitanjce?
Ovo je bila prilika da ga upitam cega sam ja vila.Iako sam videla bodu neznam zasto imala sam potrebu da cujem da on to kaze.
-Nastavnice.Ja sam videla vodu.Ja sam znaci vila vode?
-Oxoxo!Imate u razredu vilu vode,zemlje,vatre i eksplozije.
-Nastavnice ja sam lebdela i bili su oblaci oko mene.Sta to treba da znaci?Ja sam vila oblaka?
-AHAHAAHAHAHHAAHAH!!!!
Svi su se smejali,a nastavnik je po ocima moglo se reci delovao zabrinuto ili zbunjeno.Kao da se nesto uplasio.Otvori je oci i sada su mu vise svetlele.
-TISINA!Da li ima neka koja je videla zvezde i svemir?
-Da ja san nastavnice!-rekal je Sara kao da je dobila na lutriji.
-U reud!Cas je zavrsen!
PUC!Nastavnik je pucnuo prstima i nestao.
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyUto Apr 20, 2010 6:33 pm

Super! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyPet Maj 07, 2010 2:23 am

U velikoj sali je bio svaki rucak,i dorucak,a i vecera.Tu su bila dva stola.Za jedan sto je moglo da sedne cak 180 ucenica.Zamislite onda koliki su bili ti stolovi,a zimslite tek kolika je sala kada u nju moze da stane dva takva stola.U cosku se nalazi i jedan sto za nastavnike koji je narvno manji.Po coskovima sale su bili neki kameni stubovi i razno cvece.Cak ste imali utisak da je prazna.Imala je visoke zidove i svuda su bile pokacene neke slike sa nekim bicima i vilama.Bilo je nekih slika sa naslikanim cudnim simbolima.Sve u svemu mi smo sele na kraj jednog stola i pocele nas tajanstveni razgovor.Prvo sto smo uradile ispricale smo Ivana i ja o onoj tajanstvenoj vestici koju smo videl sinoc.
-Axa!Skenirale ste je.Cula sam da je jednoj Mariji koja je prva godina ali je u prvom sest,njoj je nestala ogrlica od svarovskih kristala.Kakva lujka.Ta dragocenost sa ZEmlje netreba da drzi na stolu dnevnog boravka.Sto li je uopste ponela?Pa u skoli je,a zna da vestice vrebaju svuda.Ali kako je usla?
-Da u pravu si Laro.-podrzavala je Ivana-Ja cu sada da odem do biblioteke da vidim nesto vise o tim kristalima.Iskreno da vam kazem to nepostoji na Delti.Nemam pojma sta je to.
-Bas me cudi!!!Kako to da Ivana nesto nezna?!-salila sam se malo na njen racun-toga ima na Pandori ali pukvalno svuda.
-Cula sam da prave od njih neke napitke koji mogu momentalno da usmrte vilu.
-Hvala na informaciji SARO!
Skrenula sam glavu tamo gde je nekada bila Ivana,koja se sada nalazila vec na izlazu iz velike sale.
-Covece koliko je te devojka brza.-divila sam joj se naglas.
-Axa jeste.-Sara se slozila sa mnom.-kazes da svarovskih kristal ima mnogo na Pandori.Pa sto ne kradu sa Pandore te kristale?
-AAAAAAAAAAA!!!!!STA!?Ti zelis da one kradu?-izbezumljeno sam je upitala,neverujuci svoji ocima sta sam cula.
-Ma neeeeeee.....Nego im je to lakse.
-Jeste ali one uopste nemogu da kroce na Pandoru.Zasto ih i nema.
-Paaa daaa!Totalno sam zaboravila.
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA EmptyPet Maj 07, 2010 1:18 pm

Cool! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Sponsored content





MOJA WINX PRICA Empty
PočaljiNaslov: Re: MOJA WINX PRICA   MOJA WINX PRICA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
MOJA WINX PRICA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)
» <3 Anjina i Suzzy-ina winx prica <3
» Ivanina i takacina prica
» ^_^Moji radovi ili moja galerija(svejedno)^_^
» Moja Grafika/My Graphic/Meine Grafiken

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club Musical Forum :: Winx Club 4ever! :: Winx FanFiction-
Skoči na: