Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club Musical Forum

Za sve Winx Club fanove!Ovo je naravno srpski forum o Winx...Welcome!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty
PočaljiNaslov: Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)   Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) EmptySub Maj 08, 2010 3:35 pm

Takaca i ja smo se dogovorile da zajedno pisemo pricu o nama.
Uskoro pocinjem!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)   Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) EmptySub Maj 08, 2010 3:51 pm

Zivot je jedinstven. U njemu se desavaju savrsene stvari, kao i neprijatni trenuci. U zivotu, svako tezi da ima sto vise uspona, a sto manje padova. Neverovatno je to, da, jedna najmanja stvar moze da izmeni citavu bajku kroz koju svako od nas prolazi...
____________________________________________
Razmisljala sam o ovome, pakujuci svoje stvari. Nisam znala sta da ponesem. Kada ste princeza, tezite tome da se oslobodite. I konacno, danas odlazim u Alfeu - skolu za vile. Nemojte da mislite da, to sto sam princeza Delte - planete na kojoj zive pametna bica, mislim samo na znanje. Zelim da upoznam nove prijatelje. Odrasla sam usamljena, kao jedino dete. Moj zivot su ispunjavale igracke i knjige. Ali, moja ljubav prema prirodi je druga prica. Isla sam na takmicenja iz biologije, fizike, matematike, hemije i drugih prirodnih nauka. Uvek sam osvajala prva mesta - cak i na medjugalaktickim takmicenjima. Ali, to nije nista promenilo. Ja znam koliko je moje znanje, i pobede me ne cine uobrazenom. Spakovala sam i svoje knjige cini (iako sam ih naucila napamet), svoje najdraze biljke i omiljenu igracku. Igracku sam ponela kao uspomenu na moju pokojnu baku... Ali, sada je veliki trenutak. Proslost se treba ostaviti iza sebe i ici napred!
Pozdravila sam se sa porodicom i dvorjanima i popela se na svoj overbord. Sigurno mislite da to nije prihvatljivo za jednu princezu. Ali, takav zivot je glup... dosadan! Cak i oblacim moderne stvari, ponekad sa skull motivima. Sta cu, kad ne volim haljine...
Krenula sam.
Ceka me velika buducnost....
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)   Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) EmptySub Maj 08, 2010 4:30 pm

Krenula sam.
Ceka me velika buducnost...

_______________________________________________
Prolazila sam kroz svemir. Morala sam da stignem do Magix-a. Uzivam gledajuci razlicite planete. Najvise mi se svidela Liphea. Jednom sam je posetila i divila se njenim bujnim sumskim oblastima i prirodnim lepotama. Mislila sam o tome da, Sve sto mozes da zamislis, priroda je vec stvorila! Vec sam videla Magix. Nikada nisam bila tamo, ali pretpostavljam da je prelep, uzimajuci u obzir to da se tu nalazi najbolja skola za vile.
Ubrzo sam sletela. Alfea se vec nazirala izmedju visokih planinskih predela. Ubrzala sam, jedva cekajuci da stignem.
-Znaci, ovo je Alfea- pomislila sam, diveci se velicanstvenom prizoru. Bilo je tu puno devojaka koje su nestrpljivo cekale da udju u skolu. Ugledala sam jednu zenu strogog izgleda.
-Ko si ti-pitala je-i da li si na listi?
-Ja sam Ivana, princeza Delte-odgovorila sam.
-U redu, mozes da udjes...
Prvo sto mi je palo za oko, bio je prelep Mangarius - magicni cvet koji mi je potreban za napitke.
-Moram da nadjem jos 2- pomislila sam.
Potrajalo je. Konacno sam nasla i poslednji i krenula sam ka ulazu.
Uskoro sam pronasla svoju sobu. Usla sam i videla jednu plavokosu devojku mog rasta i dve devojke koje su bile iste, samo im se boja kose razlikovala. Jedna je imala smedju, a druga crnu kosu.
-Ja sam Ivana.
-Ja sam Tamara.
-Sara.-rekla je smedjokosa.
-A ja sam Lara.-rekla je crnokosa.
-Tamara zajedno smo u sobi,a da li ste vas dve sestre?
-Da bliznakinje.
-Pa drago mi je,nadam se da cemo se lepo slagati.
-Zasto si se zadrzala Ivana,gde si bila dosada?-upitala me je Tamara.
-Pa malo sam se svrckala po dvorcu i morala sam da iz skolske baste uberem Mangarius.
-Sta je Mangarius?-upitala je Lara.
-Kako ne znas sta je Mangarius?Pa sa koje si ti planete?
-Sa Lorene.Tamo ne postoji taj cvet.
-Jao da znam Lorena je planeta lila,zute i crvene boje,tamo ima vise zivotinja nego biljaka.Planeta je par puta bila napadnuta zbog cveta Klur.Ja mislim da on postojil.Sigurna sam zato sto na Loreni postoji zemljiste u kom se nalazi zlatni prah.To su naucnici dokazali i ja verujem da je zlatni preh seme Klura.
-Meni je mama rekla da je baka nasla dva puta Klur.Baka je bila odlicna u pravljenju napitaka.Napravila je dva,za koje naravno nemamo pojma gde su!
-HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH!!!-ceo hodnik je poceo da odjekuje od naseg smeha.
-Sta se to ovde desava?-upala je Grizelda u nas mali skromni apartman.
-Nista!-odgovorila je Tamara suzdrzavajuci se da se ne nasmeje na izraz njenog lica!Bila je crvena verovatno zbog besa i buke koju smo napravile.
-Kako nista?Nemojte jos jednom da sam cula da pravite buku!Sve u svemu dosla sam da vam dam raspord casova.Pocinju u 09:00 sati i nemojte kasniti jer vam nece biti tolerisano!Jasno?
-JASNO!-uzviknule smo kao da smo u vojsci.
Grizelda je napustila sobu.
-Mislim da je najbolje da se raspakujemo i legnemo u krevet.Treba da smo odmorne za sutrasnje casove.
-Da upavu si.Laku noc devojke.
-Laku noc.
-Laku noc.
-Laku noc.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)   Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) EmptySub Maj 08, 2010 5:05 pm

likeeeeeeeeeeeeee!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)   Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) EmptySub Maj 08, 2010 6:16 pm

Drago mi je! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)   Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) EmptySub Maj 08, 2010 6:54 pm

-Mislim da je najbolje da se raspakujemo i legnemo u krevet.Treba da smo odmorne za sutrasnje casove.
-Da upavu si.Laku noc devojke.
-Laku noc.
-Laku noc.
-Laku noc.

__________________________________________
Cula sam neki cudan zvuk. Pogledala sam Tamaru. Cvrsto je spavala. Opet sam cula isti zvuk. Tamara se probudila.
-Ivana! Ivana!- prosaputala je.
-Pssst! Dodji ovamo!- pozvala sam je.
Upalila sam svetlo u nasoj dnevnoj sobi, procesljala pogledom i zatim ugasila svetlo. Rekla sam Tamari da mi osvetli knjigu, dok sam je listala. Stala sam na strani 36, da bih se podsetila cini zamrzavanja. Brzo sam izasla u hodnik i uzviknula:
-KORAK PO KORAK VREME BRZO LETI
KORAK PO KORAK SADA NEK SE ZAUSTAVI!...Uspelo je! Dodji brzo upali svetlo!
Svetlo je bljesnulo kroz ceo hodnik.
Tamara je vrisnula.
-AAAAAAAAAAAAAA!!!! Vestica!
-Kao sto sam i mislila! Skeniracu je.
Pruzila sam dlan naspram vesticinog lica.
-Odlicno! Sada je imamo. Sta da radimo sa njom? Sta mislis, da li je pokusavala nesto da ukrade?
-Ne znam!Prvi put vidim vesticu!Ajde da se vratimo u sobu.Cini traju samo 20 sekundi.
Ugasile smo svetlo zatvorile vrata I vratile se u sobu.
-Covece!Kako te nije bilo strah da odes tamo?I kao su ti cini odmah uspele?
-Tamara, ja sam vec napamet naucila knjigu prakticnih cini.
-Auuuu….Sta mislis, sta je vestica htela?
-Nesto ce ukrasti, sigurno.
-Ivana, da li si se nekada transformisala?
-Nisam.Ne znam kako mi nije uspelo.Citala sam knjigu o tome I radila tacno kako pise ali nista.
-Nisam ni ja.-nasmesila mi se.
-Vratimo se u krevet.Moramo sutra da ustanemo u 08:00 zbog casova.
-Da.Laku noc. Ponovo.
-I tebi.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)   Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) EmptySub Maj 08, 2010 7:11 pm

-Vratimo se u krevet.Moramo sutra da ustanemo u 08:00 zbog casova.
-Da.Laku noc. Ponovo.
-I tebi.

_____________________________________________________
-PETNAEST DO DEVET! PETNAEST DO DEVET!!!- urlala je Lara.
-Petnaest do deveeeeet!!!Ivana,Ivana,Tamara,Tamara!!!!!!!PEEETNAAAEEEST DOOO DEEEVEEET!!!!!!!!!DIZITE SEEEEE!!!!
-ZACEPI!!!!!-u isto vreme smo se izdrale Tamara i ja.
-Dobro,samo da znate da je petnaest do devet.-rekla je potpuno smireno.
-STA!?
-oh NEEEEE!!!!kako da se spremim za petnaest minuta....ne,sta da obucem,nisam se raspakovala,kofer,gde je?-panicila je Tamara.
-KAKOVO SPREMANJE!DA LI SI LUDA?nemas vremena da se spremas....vise treba da brines sto nismo jele!!!!kada ne doruckujes covekova koncentracija na poslu to jest nama u skoli je znatno manja!!!!!nezelim danas da propusti nijednu recenicu!necu moci da se konccenrtisem!!!neeeeee zaspacu na casu Tamaaaaraaa!- panicila sam ja.
-NECES! Gde mi je cesalj,moram u WC!
-Nneeeee ja cu prva!
-Neeeee ja cuuuuu!IIIIIvaaaanaaa otvori mi vrata!
-Ne moze!!!-viknula sam iz kupatila.
Tog jutra smo jedva stigle na cas. Istina je da sam zainteresovana za obrazovanje, ali takodje vodim racuna o svom izgledu. Nas dve smo izgledale katastrofalno. Nismo ni stigle da se ocesljamo! Neke devojke su nam se smejale.
-Poslednji cas je cas transformacije!Jedva cekam!Mozda se budem transformisala!!!!!!PO DRUGI PUT LARO!- Sara je skakala od srece kao ludi skocko!
-Prestani!!!!!-ljutitio joj je uzvratila.
-Laro ne brini nisam se ni je nikada transformisala.
-Nisam ni ja.
-Pa da ali.....Sara mi namerno nabija to na nos!!!!,,Ja sam vila zvezda!!!!"bla bla bla.
Osecalo se da je zbog Sarine transformacije Lara mislila da je manje vredna.
Bili smo na nasem trecem casu.Cas Magicnog kosmosa.Tu ucimo o drugim planetama i odrugim bicima koja tamo zive!Vecina planeta su razlicite.
-Zdravo devojke.Ja sam profesorka Delikades!Ja vam predajem casove iz Magicnog kosmosa.Prvo sto ce te uraditi jeste da mi se predstavite,da mi kazete sa koje ste planete i nesto o vasoj planeti.Pa pocnimo.Izvoli pocecemo od tebe.
-Adrina.Moja planeta se zove Kalipso,i ona nema jezgro.Nalazimo se samo na kori to jest zemlji.
-Sena.Deltoid.Volim istoriju.Moja planeta postoji preko 100 000 godina.
-Keti.Zera.Tu se nalazi najveca trkacka staza za motore!
-Klara.I ja dolazim sa Kalipso.Jedan kraljevski bracni par je preko noci u isto vreme umro od iste bolesti.
-Maja.Solarija.Planeta je okruzena sa sest sunca, najtoplija je planeta.
-Zoe.Kondor.Pa ja mrzim sto dolazim sa te planete.
Devojcica je odmah spustila glavu dole sva potistena i tuzna.Suze su joj krenule.
-Moja planeta ima 98% zlih stanovnika.Kao sto su vestice,i carobnjaci.Ima cak i babaroga i sremalida.
-U redu je.Nemoj plakati.
-Ja sam Denijela.Dolazim sa jedne divne planete koja se zove Letisija.Znate, moja planeta svake godine ima jedan dan na koji cela planeta spava.To je na neki nacin praznik.
-Ketrin.I dolazim sa planete Ketrin.Za one koji vole da idu u soping Ketrin je najbolja planeta za to.Takodje na Ketrin zive mnoge poznate licnosti!
-Vaaaauuuu!-svi su se pitali ko je ispustio taj zvuk. Znala sam da je to Tamara.
-Bojana.Planeta Rasimon.To je najbogatija planeta,i na njoj nema siromasnih!
-Stojadinka.Moja planeta se zove Frus,i nevidljiva je sem za njene stanovnike.
-Doro cemo se slagati.-rekla je profesorka-ja sam takodje sa Frusa.
-Ja sam Ema.Arton.Cela planeta je namagnetisana i nigde necete videti istu boju.Svaki cvet ili zivotinja ima svoju boju.
-Helena.Kostal.Planeta je negde zabcena u svemiru ne znamo ni mi sami gde.Da nimo napravili portal ne bismo nikako mogli da dodjemo do drugih planeta.
-Jelena.Dolazim sa planete Ketrin.Isto cu reci sto i Ketrin.Na jednoj polovini planete se nalaze svakojake prodavnice nakita,odece,sminke,parfema...
-Leona.Ja sam sa Pangalosa.Zamimljivo je to da na mojoj planeti vestice se lepo ponasaju prema vilama.
-Teandra.Vedolanijmakostarepalijomandar.Hehehehehe....moja planeta ima najduze ime.
-Lara.Ja sam sa Lorene.Na Loreni se ne zna da li postoji ili ne postoji cvet pod imenom Kl...
-Dobro,sledeca devojcica.-nastavnica se odjednom uspanicla i to je bilo primetno.
-Ja sam Sara i moja sestra bliznakinja je Lara ja sa takodje sa planete Lore...
-Dobro drago mi je devojcice,sledeca.-ponovni ispad profesorke mi je bio jako sumnjiv.
-Ja sam Tamara.Dolazim sa planete Pandora na kojoj ne postoje vestice.
-Ja sam Ivana.Dolazim sa planete Delta.Ona je najveca istrazivacka planeta u celom magicnom kosmosu.Najpametnija storenja se nalaze na njoj i ima najcistiji vazduh.
-Odlicno devojke!Do zvona ima jos dve minute tako da cu vas pustiti ranije.Sledeci cas ponesite knjige i sveske.
-Sta je toj zeni?
Lara i Sara su sapatom govorile.
-Zasto me je prekinula?
-Pa mozda zato sto je zabranjeno pricati o tom cvetu.-prikljucila sam se prikljucila razgovoru.
Sledeca dva cas su bili casovi preobrazavanja.Nastavnik nam se predstavio i dao nam par zadataka.Tamari i meni su svi bili uspesni. Nastavnik nas je posebno pohvalio i otisla sam sa casa veoma srecna.Ne zbog pohvale vec zbog sledeceg casa.TRANSFORMACIJA!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)   Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) EmptySub Maj 08, 2010 7:22 pm

Nastavnik nas je posebno pohvalio i otisla sam sa casa veoma srecna.Ne zbog pohvale vec zbog sledeceg casa.TRANSFORMACIJA!
___________________________________________________________
-Transformacija,Transformacija,Transformacija!-govorile smo sve cetiri u horu.
-Sta mislite,da li cemo se transformisati?
-Za vas ne znam,ja vec jesam!-rugala se Sara.
Bila je veoma bezobrazna po tom pitanju,ali ja sam jedva cekala da pocne cas.
Ucionica transformacije je bila jako cudna.Stolica i klupa nije bilo,niti katedre.Nicega nije bilo.Izgledalo je kao da smo u prirodi. Bilo je mnogo prelepog cveca, a i videla sam vulkan.
-Vau! Sto nam je ucionica.-rekla sam razocarano-kao da smo u ucionici za botaniku.
-Sta!?Ne lupaj!Zasto ja lebdim i zasto su svuda...AAAAA!!!!!Upravo je pored mene proletela kometa,zar niste videle?
-Devojke,ako niste primetile mi smo u vodi.-rekla je Tamara smireno.
-Vi ste definitivno corave,Mi smo na nebu,u oblacima.- umesala se i Lara.Odjednom ucionica je postala bela,bar je meni bila bela.
-Da li vam je bela ucionica?-upitala sam soje tri drugarice.
-Sada jeste-odgovorila mi je neka od njih.
Pocele smo sve da se suzbijamo i odjednom kada smo sa sve devojke u razredu skupile stvorila se crna rupa.Okretala se i odjednom se pretvori u ljudsku figuru ali bez nogu.Mesto na kom su trebale da budu noge se nalazio izduzn rep slican sireninom.Sve je bilo crno i kosa i ruke i lice,sve,sve,sve.Samo su s oci videle kako svetle belom bojom.
-Zdravo vile.-stvorenje koje nam se obracalo je bilo musko.To sam shvatila po glasu.
-Dobrodosle u skolu Alfea i na cas transformacije.Ja sam kao sto vidite Trefor ali me zovite duh.Ne morate da mi se predstavljate.-i tada pucnu prstima.Iznad svake devojke se nalazio kvadrat u kom je pisalo njeno ime.
-Majo.Sta si videla kada si usla u ucionicu?
-Pa videla sam neke bombe i eksplozive.
-Ti si vila eksplozije.Ivana, sta si si videla?
-Puno biljaka i jedan vulkan i u jednom trenutku zemlja je pocela da se trese, to je trajalo par sekundi. profesore.
-Ti si vila zemlje.Ovde ste da bi naucile kako da kontrolisete svoje transformisanje,i da naucite vise o vasim mocima.Bicu strog svakog casa.Kako budete naucile lekciju ja vas molim da odete u sobu iluzije gde cete moci da vezbate.Kada ste usle u sobu verujem da ste shvatile da je svaka videla druge stvari.Ono sto ste videle vi ste toga vile.Ketrin sta si ti videla?
-Puno vatre.To znaci da sam ja vila vatre jel' da profesore?
-Da, Ketrin, tako je.Na danasnjem casu necemo uciti kako da se transformisete,ali cemo zato sledeci cas pokusati.Molim vas spremite se i psihicki i fizicki za sledeci cas.Kroz vekove vile su se sirile magicnom dimenzijom.Sada su dominantne zajedno sa vesticama,specijalistima i ...Kao sto znate svaka ima posebne odbranbene moci.Sto vise budete usavrsavale moci to cete biti jace.Postoje i prakticne cini za kucnu upotrebu.Nisu samo za kucu,ali se to tako kaze.Da li nako zna da kaze koju?
U tom trenutku moja je poletela u vazduh,a zatim su s digle jos tri ili cetiri ruke.
-Izvoli Ivana.
-Pa postoje cini za pomeranje stvari,za bojenje,za paljenje.Ali postoje i cini na primer za stopiranje vrmena,za vracanje u blisku proslost,isto tako za buducnost,ali ako hocete da te cini dugo traju morate izdvojiti par sati za to.Mogu i kratko da traju tako sto cte izgovoriti cini i tada ce trajati 20 sekundi,ili cete se vratiti u proslost za 2 sata.
-Duze di pricala od mene.
-AAA!Izvinite profesore!
-ZASTO?Drago mi je da je tako,znaci da imate pametnog djaka.Bice ih jos nadam se.Da li postoji neko pitanjce?
-Nastavnice.Ja sam videla vodu.Ja sam znaci vila vode?- pitala je Tamara.
-Oxoxo!Imate u razredu vilu vode,zemlje,vatre i eksplozije.
-Nastavnice ja sam lebdela i bili su oblaci oko mene.Sta to treba da znaci?Ja sam vila oblaka?
-AHAHAAHAHAHHAAHAH!!!!
Svi su se smejali,a nastavnik je po ocima moglo se reci delovao zabrinuto ili zbunjeno.Kao da se nesto uplasio.Otvori je oci i sada su mu vise svetlele.
-TISINA!Da li ima neka koja je videla zvezde i svemir?
-Da ja san nastavnice!-rekal je Sara kao da je dobila na lutriji.
-U redu!Cas je zavrsen!
PUC!Nastavnik je pucnuo prstima i nestao.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)   Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) EmptySub Maj 08, 2010 7:27 pm

-U redu!Cas je zavrsen!
PUC!Nastavnik je pucnuo prstima i nestao.

_________________________________________________
U velikoj sali je bio svaki rucak,i dorucak,a i vecera.Tu su bila dva stola.Za jedan sto je moglo da sedne cak 180 ucenica.Zamislite onda koliki su bili ti stolovi,a zamislite tek kolika je sala kada u nju mogu da stanu dva takva stola.U cosku se nalazi i jedan sto za nastavnike koji je, narvno, manji.Po coskovima sale su bili neki kameni stubovi i razno cvece.Cak ste imali utisak da je prazna.Imala je visoke zidove i svuda su bile pokacene neke slike sa poznatim bicima i vilama.Bilo je nekih slika sa naslikanim drevnim simbolima.Sve u svemu mi smo sele na kraj jednog stola i pocele nas tajanstveni razgovor.Prvo sto smo uradile ispricale smo Sari i Lari o tajanstvenoj vestici koju smo sinoc videle.
-Axa!Skenirale ste je.Cula sam da je jednoj Mariji koja je prva godina ali je u prvom sest,njoj je nestala ogrlica od svarovskih kristala.Kakva lujka.Ta dragocenost sa Zemlje ne treba da drzi na stolu dnevnog boravka.Sto li je uopste ponela?Pa u skoli je,a zna da vestice vrebaju svuda.Ali kako je usla?
-Da u pravu si Laro.-podrzavala sam je-Ja cu sada da odem do biblioteke da vidim nesto vise o tim kristalima.Iskreno da vam kazem to ne postoji na Delti.Nemam pojma sta je to.
-Bas me cudi!!!Kako to da Ivana nesto ne zna?!-salila se Tamara malo na moj racun-toga ima na Pandori ali bukvalno svuda.
-Cula sam da prave od njih neke napitke koji mogu momentalno da usmrte vilu.
-Hvala na informaciji SARO!
Brzo sam otrcala do biblioteke. Zelela sam sto pre da saznam nesto o tim kristalima!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Sponsored content





Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)   Moja Winx prica (paralelna sa takacinom) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MOJA WINX PRICA
» <3 Anjina i Suzzy-ina winx prica <3
» Ivanina i takacina prica
» Moja Grafika/My Graphic/Meine Grafiken
» ^_^Moji radovi ili moja galerija(svejedno)^_^

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club Musical Forum :: Winx Club 4ever! :: Winx FanFiction-
Skoči na: