Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Ovo je srpski forum o Winx....svako ko voli Winx moze se registrovati mada mozete i ako nevolit bas puno...Welcome....necete se pokajati...
Winx Club Musical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx Club Musical Forum

Za sve Winx Club fanove!Ovo je naravno srpski forum o Winx...Welcome!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ivanina i takacina prica

Ići dole 
+2
Taky Stelly
iwanyca96
6 posters
AutorPoruka
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyUto Maj 11, 2010 4:16 pm

Ovde cemo takaca i ja pisati svoju pricu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyUto Maj 11, 2010 4:33 pm

Ja cu pisati ljubicastom bojom a takaca zelenom.


Poslednji izmenio IvanaWinxClub dana Uto Jul 13, 2010 8:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyUto Maj 11, 2010 4:35 pm

Posle rucka nam je javljeno da to vece treba da upoznamo specijaliste i vestice.Bice priredjena zurka u velikoj sali.
-Aaxaxxaax!Zurka!-radovala se Tamara
-Super!
-Ja necu da idem- rekla je Lara
-Zasto?
-Pa, Lara bas i ne voli zurke.Ali moras da ides. - rekla je Sara.
-Da moras,tamo ce biti i specijalisti.AAA!!!Da li dolaze i profesori?!
-Da, naravno.Kakvo je to pitanje?-Sara je rekla praveci se pametna.
-Neeeeeeeeee!!!!!Tata mi radi u Crvenoj fontani.Sta da radim, Saro?-plakala je Tamara
-Ahahahahha.Izvini ali smesna si.-Sara se sada pravila vazna
-Devojke!-konacno sam uspela da dodjem do reci-saznala sam nesto o onim kristalima!
-STA!?!- sve tri su se nagurale na jednu stolicu da bi me sto bolje cule.
-Posto ti dijamanti imaju posebni molekulski sastav, koji onemogucava prodor elektromagnetnih talasa, to znaci da vestice ne mogu da ga upotrebe, sto pomaze da...
-A to bi znacilo!?!- pitala je Sara, koja ovog puta nije mogla da se pravi pametna.
-Ok, to znaci da vestice ne mogu da bacaju cini na njega, nego samo vile. Takodje, on ima vrednost 20 000 ruda srebra!
-WOW!!!- divile su se njih tri.
-Pa, mogla bih ja sa Pandore da prodajem te kristale,to bi bilo puno para-rekla je Tamara zlobno podignuvis jednu obrvu.
Sve smo se nasmejale.
-Pitam se, ako vestice ne mogu da bacaju cini na njih, sta ce im? Ne verujem da je samo zbog njegove vrednosti. Mozda su kidnapovale neku vilu ili tako nesto.
-Moguce, moguce...- rekla je Tamara. - Nego, hajdemo u shopping da nadjemo savrsen outfit za zurku!
-Sara i ja ne mozemo! - rekla je Lara. - Moramo da ostanemo na kaznenoj nastavi! Zasto je Grizelda tako...
U tom trenutku je naisla Grizelda. Lara se umiljato nasmesila, nakon sto je bila prostreljena pogledom.
-Nista onda.- rekla je Tamara.- Ivana, izgleda da nas dve idemo u shopping.
-Volim shopping!-odgovorila sam.
-Super! Hajdemo onda!

Tamara i ja smo otisle u Magix trzni centar.
-JAO!!! Vidi onu zelenu haljinu! A one crvene cizme! Jao, Ivana, kupicu ceo trzni centar!!!
Neki ljudi su se okretali. Jedna starica nas je pogledala blagotelecim pogledom i pocela da mase pesticama.
-Takva je danasnja mladez! Sve gora i gora!- vikala je.
Tamara i ja smo se jedva susdrzale a da se ne nasmejemo!
-XAXAXAXAXA! Luda baba!- rekla je Tamara kad je starica otisla.
-Ocigledno je da ne zna u kom je veku!
-Ivana, hajdemo u ovaj butik! Tu ima bas lepe odece.
Bila je u pravu. Nisam znala gde da se okrenem, kako su sve stvari bile lepe!


Poslednji put izmenio IvanaWinxClub dana Uto Jul 13, 2010 8:16 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyUto Maj 11, 2010 4:54 pm

kako smo usle u prodavnicu videla sam da je mnogo veca nego sto izgleda
-ivana dodji,doji ovde,vidi ovo,vidi kako je lepa-vukla sam ivanu na sve strane.
-u redu tamara.razdvoji cemo se pa ti pogledaj polako sve sta ti treba ja cu da pogledam sta meni treba ok?
-vazi,vazi..-rekla sam lutajuci unaokolo
gledala sam stvari kao luda.mislim da sam toliko odece kupila da u prodavnici nisu imali dovoljno kesa da mi sve stane,a onda je prisla ivana spasila me muka i stvotila jednu ooooogoromnu kesu u koju je strpala sve moje stvari,a onda je smanjila u velicinu obicne tasne.
-uh sta bih ja bez tebe ivana-zahvaljivala sam joj se.
-neznam.ajde na jedan sladoled.pas mi se jede.
-ajde.sta si kupila?
-ma neke krpice,svasta nesto'rekla je ivana pokayavsi na jednu od puno majci
posle pojedenog sladoleda resile smo da se vratimo u alfiju,pritom smo zastajali jedno pedeset puta kako bi ivana ubrala neke cudne biljke.
-e vidi ovo-rekla mi je-ovo je ren.on se koristi kao lek protiv mnogih virusa.profesor napitaka me je rekao da napravim napitak od rena.ako ga dobro smuckam moci cu da idem na takmicenje iz napitaka.
-vaauuu...blago tebi.ja cu ici na takmicenje dizajner ako to uopste postoji...
-HAHAHAHAHAHA!!!NEEE!zao mi je ali ne postoji-smeskala se ivana.
Alfija je po obicaju bila puna devojaka nekih u zurbi ,neke su pevale,neke su se samo setale a neke su kao sara i lara prale stepeniste od ulaza u zamak.
-sta to radite?-upitala sam ih i pritom dizuci ih sa poda-unisticete nokte a i kozu na rukama.baci bre tu krpu saro.
-ne smemo grizelda se non stop secka i proverava da li peremo.-zalila se sara
-vidite ono tamo sto se cakli-skrenula nam je paznju lara na veliki hodnik u dvorcu koji se neverovatno sijao-e to smo sve mi izribale.rekla je da sutra ti i ivana i jos neke devojke cistite prasinu i trofejne sobe zato sto smo kasnile prvi budjavi da.
-Sta?nema sanse da cistim prasinu-bunila se ivana-ja moram da ucim,da procitam jos par knjiga da vezbam transformisanje...nemogu..
-a ja.ma nema sanse.nebih prezivela ako bi mi nokat pukao.jos sva ta prasincuga da pada na mene...fuuuuuj!!!
-ima da cistite.-ups grizelda je bila iza nas-to sto ce tebi draga moja puci nokat i sto ti neces stici da se transformises mene uopste ne zanima.odsluzicete svoju kaznu i tako cete nauciti da nikada vise ne kasnite!JASNO?
-daaa...-odgovorile smo nemocno.


Poslednji izmenio takaca dana Uto Maj 11, 2010 5:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyUto Maj 11, 2010 5:06 pm

Takaca, mozes li da izmenis u drugu boju, ne vidi se dobro...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyUto Maj 11, 2010 5:27 pm

Uvece sam razgovarala sa Tamarom.
-Sta mislis, na kome ce vestice da upotrebe kristale?
-Nemam pojma! Nego hajde da se spremimo za zurku!
Tamara je obukla usku belu majcu na debele bretele,uske farmerke koje su negde bile svetle negde tamne,i bile su iscepane,stiklice bele sa velikom platformom,stavila je tri lanca oko vrata,ispravila kosu,nasminkala smooky oci,stavila malo maskare,jako malo pudera i obican rozikasti sjaj za usne. Ja sam obukla crnu majicu sa ciklama ukrasima, uske sive iscepane farmerke sa sicusnim zvezdicama na jednom delu, crne rukavice koje nisu imale prste, ciklama kais i ciklama baletanke ciji su dizajn cinili grafiti-natpisi.Oivicila sam oci crnim tecnim ajlajnerom, stavila maskaru i malo srebrnaste blage senke za oci, sjaj za usne, svoju prirodno talasastu kosu ispravila i stavila srebrne mindjuse u peace znaku.


Poslednji put izmenio IvanaWinxClub dana Uto Jul 13, 2010 8:22 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyČet Maj 13, 2010 9:26 pm

-UUU tamara kako si se picnula...vise mi se svidja ivanin stajling bez uvrede.-rekla mi je lara koja je bila u slicnom fazonu kao ivana.
ona i ivana su se zajedno sredjivale,i sara i ja smo bile zajedno.lara se bas lepo sredia obukavsi(ti popuni posto je to tvoj fazon),ali meni se vise svidela sarina odeca.smatrala sam da sam se najbolje obukla,naravno i davojke su bas dobro uklopile boje.sara je obukla visoke stikle iste kao moje samo crne boje,uski,kratki teksas sorcic,crnu majcu na kratke rukave,bele narukvice koje je uklopila sa belim rajfom u kosi.ja sam joj ispravila kosu i malo je nasminkala tek da ima nesto na licu.ja nevolim toliko sminku ali volim malo da stavim(u pravom zivotu mrzim sminku).
-e devojke-smremala sam se da ih iznenadim necim-posto smo se sredile,i posto ce se pola crvene fontane zaljubiti u nas cetiri moramo i lepo da mirisemo,koji parfem zelite devojke.
-ja cu (ti popuni).-rekla je ivana sto je brze mogla.
-ivana ajde sporije,nista nesima razumela.-sbunjeno sam joj se obratila.
-kazem da hocu().
Rukom sam mahnula ka njoj i izletele su kapljice slicnoj vodi,miris je istog trenutka poceo da mirise.
videla sam da je ivana udahnula punim plucima.verocvatno joj je to bio omiljeni miris.
-ja cu miris...kako lepo mirise...jacu-pokusavala je lara da mi kaze ali se utopila u predivan miris(...).-ja cu isto kao ivana.
i po njoj sam prsnula isti miris koji je pozelela ivana
-stvarno dobro mirise-rekla je sara-ali ja vise volim naomi campbell cat deluxe at night,aj taj prsni.
-taj cu i ja dodji.-rekla sam joj mahnuvsi jednom rukom da dodje ka meni,kada je stala pored mene onda sam prsnula fantasticni naomi campbell-in parfem.-i,nisam gotova.posto vila nije vila ako nije najlepsa i ako ne....sta?
-ako ne sljasti-odgovorila je ivana.
-bravo ivana.znala sam da to znas-nasmesila sam joj se.-pa da li zelite sljokice u kosu?
sada sam vec mahala prstima iz kojih su izlazile sljokice.
-DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!-uzviknule su.
a onda sam im kosu naprskala sa gomilu sljokica.
-e sada smo prave vile...koje idu na zurku!
-aaahahaahhahahaahaahahahah!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyČet Maj 13, 2010 9:58 pm

Sisle smo u svecanu salu. Izgledala je prelepo sa kuglom koja je lebdela u vazduhu. Sve je zracilo pozitivnom energijom i svi su bili zadovoljni. Ali, kada smo mi usle, svi su zurili u nas razrogacenih ociju. Bilo je ocigledno da smo izgledale najlepse. U ocima onih devojaka koje su nam se podsmevale zbog naseg izgleda prvog dana kad smo zakasnile, mogao se videti bes. Namignula sam Tamari, videvsi njen smesak zbog toga. Pustala se popularna muzika. DJ je bila Klaris, jedna od ucenica starijih razreda, inace vila ritma.
Ali, ugledala sam istu onu vesticu koja se sunjala one noci kad sam zaustavila vreme. Pokazala sam je Tamari.
-Cudno. Bolje da se drzimo podalje od nje.- Tamara je bila zabrinuta.
-Da. Ali cemo je drzati na oku.
Vece je bilo prelepo. Tamaru smatram veoma zanimljivom osobom. Imamo puno toga zajednickog, iako se mozda to i ne primecuje.
Zurka je bas brzo prosla. Trebalo bi da cesce organizuju ovakvu vrstu zabave~! Otisle smo u sobu.
-Sta mislis, Tamara, o tim kristalima?
-Nista posebno. Nadam se da se ta vestica nece docepati te dragocenosti!
-Pricacemo sutra, ok?
-Ok. Laku noc!
-Laku noc!
Bilo je negde oko pola noci, kada me je probudio strasan vrisak. Tacnije, VRISCI. Izgleda da su to bile bliznakinje!
I Tamara se probudila.
-BRZO, TAMARA, IDEMO U NJIHOVU SOBU!!!- panicila sam.
Otrcale smo tamo. Soba je bila prazna.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptySre Jul 14, 2010 10:33 pm

Ali, ubrzo smo imale sta da vidimo. Tacnije, sta da cujemo. Dolazilo je ispod Larinog kreveta na sprat.
Bio je to cudan krevet. Bio je visok, tako da je ispod imalo dovoljno prostora da stane neki kosarkas, potpuno uspravljen. Taj prostor bio je pokriven neprozirnom zavesom. Cuo se niz vriskova. Otisla sam, pomerila zavesu i imala sta da vidim. Bliznakinje su vristale i valjale se od smeha, a tu je bila i treca osoba.
Bila je to devojka duge valovite plave kose, obucena u smesne haljine iz 16. veka. Pretpostavljam da je to bio i razlog njihovom smehu, uzimajuci u obzir i to da smo se Tamara i ja zakikotale.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyČet Jul 15, 2010 7:27 pm

Malo sam se nasmejala.Ipak je smesno kada ti udje u sobu nepoznata osoba obucena u haljinu iz 16 veka.NEPOZNATA OSOBA!!!Odskocila sam unazad a sve devojke koje sam poznavala su me iznenadno pogledale.
-Ko si ti?-upitala sam,a u glasu mi se cuo blagi strah.
-Ja sam Penelopa,ja idem u trecu godinu na Alfiji pa volim da se salim.I eto upoznajem ljude na razne nacine.Neke zasmejem a neke uplasim svojim gestovima.
-Da,videla sam te ja par puta kako prolazis hodnikom,sa neko isto plavom devojkom.-rekla je Ivana
-Da-odgovori Penelopa-to je moja maladja sestra verovatno.Posto u mom razredu ima samo jedna plavusa,i pravo da vam kazem mrzim je.Ona je rodjena da bude vestica nije mi jasno kako je vila.
-Hahahahaha!!!-smejala se Sara-ajde molim te idi skini taj kostim pa se vrati u sobu.
Namrstila sam se zato sto mi se nije svidjala ta promena teme.Izasla je iz sobe dok se iza nje lagano pomerala starinska haljina.
-Ne svidja mi se.-odmah sam podelila svoj misljenje.
-Zasto?-upitala je Lara.-mozda zato sto zna vise da zasmeje od tebe?
-Hahahahahaha!!!-ostale devojke su se smejale.
-NE!!!I ne zna vise da zasmeje od mene!Samo ti to mozes.Nego je cudna da li ste je videli?Zasto bi se trecakinja druzila sa prvakinjama?Mozda je to ona vestica i zna da smoj je videle?
-Ma daj Tamara.-smejala mi se Ivana-da li stvarno mislis da je to vestica?
-Neznam,mozda je ona.-odgovorila sam uzbudjena.-neka zezajte se vi sa njom idem ja u sobu.
-Dobrlo,ako hoces.-rekla mi je Sara.
Otisla sam pomalo ljuta.Do kraja noci nisam cula otvaranje vrata naseg malog apartmana.Nadala sam se da ce ih ostaviti njihova pijateljica koja je mozda i vestica da se smeju same sebi.Kada je usla u sobu Ivana mi je rekla da nije mogla da dodje zato sto su Grizeldini potplaceni Piksi patrolirali celom skolom.Okrenula sam joj ledja i utonula u dubok san.
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyČet Jul 15, 2010 7:36 pm

Ujutru smo otisle na casove.
-O, ne, prvi cas je cas preobrazaja!- jecala je Tamara.
Udarila sam je laktom u rebra.
-Ne govori tako o mom omiljenom predmetu!
Tacno je da imam vise naj predmeta, ali je ovaj jedan od njih.
Gospodin Vizgiz nam je ovog puta pokazao kako da se stopimo sa bojom okoline.
-Posluzice mi-pomislila sam.
Ali, kad ze zavrsio cas, pocelo je pravo uzbudjenje. Otisla sam u sobu i svojim ostrim okom pogledala u zid. Citala sam u nekim knjigama da, ako vidimo neku jedva primetnu deltoidnu saru na pojedinim povrsinama, tu se nalazi tajni prolaz. To je bilo fantasticno. Nisam jos nista rekla ostalima, jer sam zelela jos da istrazujem. Samo moram da prelistam knjigu i da vidim koja ce magicna rec otvoriti prolaz. Nasla sam je i rekla, naslonivsi dlanove na saru i zabacivsi kosu:
-Elitonitrieliuks!
Prolaz se otvorio.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyČet Jul 15, 2010 8:00 pm

Bila sam u toaletu,sedela na solji,nije mi bilo dobro.Bilo mi je mutno pred ocima,nisam imala snage da sedim vec sam se cela oklembesila.Bila sam iscrpljena od casa Transformacija.Bas sam se trudila da uspem ali jednostavno kao da je moj magicni portal zatvoren.Svaka vila ima svoj magicni portal kada ga prodje ona se transformise i ide dalje.Bila sam sigurna da sam vila vode posto mi se svaki put kada udjem u ucionicu transformacija stvarala voda.Nekada bih je gledala odozgo kako se vijori i kako iskacu delfini a nekada bih bila u njoj okruzena tim cudesnim vodenim svetom.Za njih sam bila nevidljiva.Polako sam se digla na noge oslanjajuci se na lavabo.Uopste nisam imala snage.Htela sam odmah da udjem u svoju sobu i da se bacim na krevet ali sam se setila da me je Ivana zamolila da ne ulazim zato sto ce uciti.Ne znajuci gde da idem samo sam pala na pod uz jak i tup udarac.
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyČet Jul 15, 2010 8:02 pm

Usla sam u prolaz. U pocetku je bio toliko uzak da biste morali da puzite, ali se kasnije prosirio u ogromnu prostoriju. Izasla sam iz prolaza, da bih ga sutradan, za vikend, bolje ispitala. Zakljucala sam ga magicnim recima, a onda izasla iz sobe. Cula sam kako je nesto palo u kupailu. Pomislila sam da je to samo korpa za prljav ves pala sa neke vrste stocica. Otisla sam do kompjuter da bih saznala jos nesto o prolazima, a i da posetim Musical forum.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
Taky Stelly
Admin
Admin
Taky Stelly


Broj poruka : 905
Points : 2640
Reputacija : 0
Datum upisa : 19.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Pandora

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyČet Jul 15, 2010 8:07 pm

Vise nisam bila u toaletu.Imala sam snage da se podignem sto sam i ucinila.Prostorija u kojoj sam bila je uzasno zaudarala na znoj i prasinu.Pomalo osamucena okretala sam se oko sebe.Zbunjeno i oprezno sam se kretala,nadajuci se da cu otkriti neke znakove zivot,ali nista od toga.Soba je bila natrpana nekim starim kutijama,kuglama,knjigama,bocicama za napitke.Sve je podsecalo kao na neki stari vesticji podrum.Soba nije bila mala.Ustvari bila je prilicno velika.BLINK!
-Ha.-isustila sam uplaseni krik.Ispred mene se iz plavog dima veoma brzo stvorila neka zena.Visoka ridje kose i delovala je veoma zanosno.Imala je puno mracne senke na licu i crveni karmin.Nije bila puno debela i to je verovatno razlog zasto je nosila veoma kratku mini suknjicu i obicnu majcu na bretele.Takodje je imala pirsing na pupku.
-Mogu li da te pitam sta radis u mom podrumu ne znance?-upitala me je zena sa radoznaloscu u glasu.
-Neznam.-brzo sam odgovorila-ko si ti?
Imala sam osecaj da ce mi srce iskociti iz vlastitog tela.Bila sam prestravljena.
-To bih ja tebe trebalo da pitam?-rekla mi je mrsteci se.
-Ja....-pocela sam da gubim tlo pod nogama-sta se desava?-upitala sam je.
U trenutku sam se pojavila u malom apartmanu na skoli po imenu Alfija.
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyČet Jul 15, 2010 8:13 pm

Odlicila sam da odem u malu setnju sumom, do Piksi sela. Piksiji imaju posebnu vrstu biljaka koje omogucavaju dupliciranje moci kod vila. Bas su slatki. Ti mali Piksiji. Ja jos nisam nasla srodnog,ali se nadam da uskoro hocu. Osecala sam da su mi neophodne jos neke biljke da bih sastavila napitak za takmicenje. Iznenada sam ugledala tu biljku! Eronitukliks! To je biljka koja vam daje moc gledanja u proslost i buducnost.Nisam bila sigurna kako funkcionise, ali sam ih ubrala 5. Vratila sam se u Alfiju. Osetila sam uzasnu vrtoglavicu. Misici su mi se opustili. Gravitacija me je povukla nadole. Poslednje sto sam videla bila je mracna senka iza jednog drveta.... iili mi se mozda ucinilo?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin
ANA.Bloom~Flora~Musa


Broj poruka : 1207
Points : 5679
Reputacija : 0
Datum upisa : 17.01.2010
Lokacija : Na Magix bazenima!!

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyPon Avg 09, 2010 9:14 pm

nije loša priča
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyPon Avg 09, 2010 10:02 pm

Znam. xD
Hvala.. ^^
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
ANA.Bloom~Flora~Musa
Admin
Admin
ANA.Bloom~Flora~Musa


Broj poruka : 1207
Points : 5679
Reputacija : 0
Datum upisa : 17.01.2010
Lokacija : Na Magix bazenima!!

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyPon Avg 09, 2010 10:05 pm

xD
nema na čemu
Nazad na vrh Ići dole
maya98
.:Mod:.
.:Mod:.
maya98


Broj poruka : 843
Points : 889
Reputacija : 1
Datum upisa : 25.06.2010
Lokacija : Kuća

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyPon Avg 09, 2010 10:10 pm

Super je..
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96
Admin
Admin
iwanyca96


Broj poruka : 1803
Points : 7853
Reputacija : 14
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Delta

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyPon Avg 09, 2010 10:16 pm

Hvala... ^^
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/iwanyca96?
maya98
.:Mod:.
.:Mod:.
maya98


Broj poruka : 843
Points : 889
Reputacija : 1
Datum upisa : 25.06.2010
Lokacija : Kuća

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyPon Avg 09, 2010 10:55 pm

Nema na čemu...^^
Nazad na vrh Ići dole
Super Star Girl
.:Mod:.
.:Mod:.
Super Star Girl


Broj poruka : 1011
Points : 1049
Reputacija : 3
Datum upisa : 13.02.2010
Lokacija : montenegro

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyUto Avg 10, 2010 4:41 pm

super je
Nazad na vrh Ići dole
Suzzy_Lucia
imaš lovix
imaš lovix
Suzzy_Lucia


Broj poruka : 805
Points : 919
Reputacija : 0
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 29
Lokacija : Heartiza

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyUto Sep 21, 2010 5:55 pm

extra!
Nazad na vrh Ići dole
Suzzy_Lucia
imaš lovix
imaš lovix
Suzzy_Lucia


Broj poruka : 805
Points : 919
Reputacija : 0
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 29
Lokacija : Heartiza

Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica EmptyČet Sep 23, 2010 10:27 pm

extra vam je prica,ali je nastavite........
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ivanina i takacina prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanina i takacina prica   Ivanina i takacina prica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ivanina i takacina prica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ivanina grafika! :D
» MOJA WINX PRICA
» <3 Anjina i Suzzy-ina winx prica <3
» Moja Winx prica (paralelna sa takacinom)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Winx Club Musical Forum :: Winx Club 4ever! :: Winx FanFiction-
Skoči na: